Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Gerçekleşmesinden En Çok Korktuğunuz Senaryo

One Piece'te Olmasından En Çok Korkuğunuz Senaryo Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Hikayeyi bağlayamamasından korkuyorum

Robin çocukluğundan beri kayıp yüz yılık tarihi öğrenmek istiyor ve bu tarih Rio ponegliflerinde yatıyor. Ve bunlardan 9 tane olduğunu biliyoruz.

Manganın bininci sayısına gelmişiz, daha bir tanesini bile göremedik. Yazar Poneglyph'ler yoluyla birer birer öğrenmemiz yerine Raftel'de One Piece içine sakladı sanırım ama kayıp yüz yılı doldurabileceğini düşünmüyorum. Antik silahları da es geçecek çok büyük ihtimalle.

OP'un sonu da GOT gibi hayal kırıklığı yaratırsa zaten, bir daha hiçbir seriye yükselmeyeceğim. Hoş, şimdi de çok yükseldiğim söylenemez gerçi. En azından OP'tan umudum var hala
OP'un sonunun GoT gibi hayal kırıklığı yaratması mümkün değil.

Şöyle ki GoT'un sonunun bu derece kötü olmasının ve nefret edilmesinin başlıca sebebi dizideki genel kalite düşüklüğü değildi. Sondan bir önceki sezon da kalite çok ciddi anlamda düşmüştü zaten. Problem Got'ta en fazla ön plana çıkan iki karakterin finalde olabilecek en kötü şekilde harcanmasıydı. Jon Snow ve Daenerys Targaryen'in daha tatmin edici bir sonu olsaydı finalde Got son zamanlarda bozdu ama gene de iyi seridir der geçilirdi. İlla ikisinin evlenip hükmettiği pembiş bir şeye de gerek yoktu. İkisinden biri ölebilir, tahta geçmezler ama kahraman olurlar yarın cumhuriyeti ilan ediyoruz tarzı bir düşünceyle çekilebilirler vs vs. Ama bunun yerine birisi delirdi öbürü suçlu gibi yargılanıp sürgün edildi :D.

One Piece'in GoT gibi bitmesi için şöyle bir şeyler olması lazım:

Zoro kötü adam olur ve katliam yapar

Luffy Zoro'yu öldürür.

Bizim tayfa "o senin arkadaşındı katil olmaz olsun senin gibi kaptan" der ve Luffy'i esir alırlar.

Karar verilir Luffy yalmız başına Raftel'a sürgün yer. Zaten hep olmak istediğim yerdi der.

Momonosuke "geçmişten geldi olm en ilginç hikaye onunki" denerek korsanlar kralı seçilir

Luffy gitmeden önce Momo'ya "baba" (korsan biatı anlamında) der.

Her neyse midem zor kaldırdı yazarken :(. Seri en kötü ihtimal bir Naruto Bleach gibi bazı şeylrrin iyi bağlanamadığı sıkıcı bir hal alır ama asla GoT olmaz :D

Neyse konuya dönecek olursak ben dünya hükümetiyle küresel bir son savaş istiyorum. Ama bunun yerine

Mevzu Teachle bir adada kapışmakla biter ve bu son savaş mevzuu geçiştirilirse hiç hoşuma gitmez.

Daha önce adı bile geçmemiş karakterlerin yırtık dondan fırlar gibi ortaya çıkması ve bu karakterlerin aşırı önemli mevkilerde olması.

Mesela sabo.Adı birkere bile geçmemesine , flashbacklerde bile gösterilmemesine rağmen 'aslında hep oradaydı' ayağı çekilmesi.Kimi kandırıyosunuz birader , acein yerini doldursun diye koyduğunuzun farkında herkes.

Bir diğer ve dahada kötü olanı oden.Efsanevi oden,müthiş oden.Hem beyazsakalın hemde rogerın gemisinde bulunmuş oden.Yazıklar olsun.Odanın bu karakteri çizerken bir yandan kokain çekip bir yandan nippon banzai diye bağırdığını hayal edebiliyorum.

Nereye gitti hikayenin bütünlüğü ?
Boşver wano/oden negzel mis gibi , gel sende kokla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık