Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in Sonu

One Piece okuyucuyu tatmin eden birşekilde sonlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    97
Yalnız çok sağlam bir manga çıkmazsa One Piece ile beraber Korsanfan da biter. :agla: Bir hafta bölüm çıkmayınca bile sitede boşluk oluşuyor :(

Yalnız çok sağlam bir manga çıkmazsa One Piece ile beraber Korsanfan da biter. :agla: Bir hafta bölüm çıkmayınca bile sitede boşluk oluşuyor :(
Her güzel bir şeyin sonu vardır. :)

Ayrıca şu kapitalist sistemde, OP gibi para eden bir şey biter mi? Bitmez.

E. Oda'nın çizdiği manga bitse bile, birileri muhakkak film yapmak isteyecek, Roger'ın hikâyesini çizmek isteyecek, Zoro ya da Sanji'yle ilgili spin-off'lar yapılacak, eski anime bölümleri tekrardan çizilip gösterilecek, sevilen karakterlerle ilgili çalışmalar olacaktır vs. vs.

Yani bitmez de bitmez.

Sir Arthur Conan 1900'lü yıllarda yazdı Sherlock Holmes hikâyelerini. Ve bugün hâlâ devam ediyor :)

One Piece ne zaman birilerine artık para kazandırmamaya başlar; işte o zaman gerçekten seri tamamen sona erer.

Çok fazla beklenti içine girmeyin, sonunu düşünmeyin bence. Bleach ve Naruto sonu genelde begenilmemişti ama ben memnun kalmıştım ikisinden de. One Piece in yanında bu iki anime çerez zaten, ben bu ikisinden memnun kaldıysam one piece den de memnun kalacagım kesin :)

Her güzel bir şeyin sonu vardır. :)

Ayrıca şu kapitalist sistemde, OP gibi para eden bir şey biter mi? Bitmez.

E. Oda'nın çizdiği manga bitse bile, birileri muhakkak film yapmak isteyecek, Roger'ın hikâyesini çizmek isteyecek, Zoro ya da Sanji'yle ilgili spin-off'lar yapılacak, eski anime bölümleri tekrardan çizilip gösterilecek, sevilen karakterlerle ilgili çalışmalar olacaktır vs. vs.

Yani bitmez de bitmez.

Sir Arthur Conan 1900'lü yıllarda yazdı Sherlock Holmes hikâyelerini. Ve bugün hâlâ devam ediyor :)
Genelde bitmeyen şeyler daha efsane şeyler oluyor. One piece o konumda mı bilemiyorum :) Ama bence bir süre sonra bitmek zorunda kalır. Ayrıca dediğin şeyler Naruto'da oldu da ne oldu. En kral Naruto Fanları bile seriden soğudu. One Piece'de öyle bir şey olacağına bitmesini tercih ederim :)

30 yıl okuduktan sonra sonunda luffy cinsiyet değiştirip kötü yola düşse bile tatmin olur insan :) bir vay be ne günlerdi şunlar şunlar olmuştu desen yeter. (Lakin bu teori narutoda tutmadı. Hatta değilki sevgi tiksinme oldu para verseler sonuna ne bakarım ne okurum )

Bu konuyu canlandırmak istedim. Hala sonunun iyi baglanamacagini düşünüyorum. Özellikle şu Mariejoisteki şapkadan sonra iyice kalbim kırıldı. Joyboyun Luffy gibi biri olma ihtimali falan şapkanın onun olma ihtimali derken ben baya düşürdüm beklentimi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık