Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in En Gri Karakterleri

Bana göre serideki birçok karakter gri aslında. Mesela denizcilerden Sakazuki bir yandan halkı korumak için korsanlarla savaşırken diğer yandan gelecekte olası bir savaş çıkması ihtimali için masulamları öldürdü. Keza Kuzan'da öyle. Yada Fuji sırf shici sisteminin kaldırılması için yüzlerce insanın ölümünü izledi. Herşeyi geçtim bence Luffy öyle çok iyi bir karakter değil. Luffy sırf abisini kurtarmak için binlerce mahkumun hapishaneden kurtmalsını sağladı. Görevini yapan askarleri öldürdü belki de. Yani serideki birçok kişi tam iyi veya kötüden ziyade arada bence.

Op bu konuda gerçekten de çok düze, gri karakterler varsa bile etkileyici olmaktan uzaklar. Bir Urahara bir Erwin değiller.

Mihawk diyebiliriz gibi. Ne kötülük yapıyor ne de iyilik. Yinede seri içindeki konuşmalarına, tavırlarına bakarsak bir Dof veya bir Croco gibi birisi değil. Hatta Shanks ona Luffy'den bahsedecek kadar güveniyor. Tuhaf birisi... Diğer isim ise Akainu olur. Ki onun eylemleri daha net, belirgin. İyilik için elini kirletmekten çekinmiyor.

Shanks, Mihawk. Bunların belli bir motivasyonu da yok aslında. Orta yolcular ve çok güçlüler. Çok güçlü bir orta yolcu hikayeyi her yere götürebilirken Oda nın iki tane çok güçlü orta yolcusu vardı. Şimdi orta yol kalmadı bu adamlar harekete geçince neler yaparlar bilemiyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık