Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in Beğenmediğiniz Yanları

Hangi birini yazalım ki?!

Yılların getirdiği bir alışkanlık var. Bir de kf sağolsun haala şu lanet seriiyi takip etmemi sağlıyor, muhtemelen buradaki ortam olmasa yıllar önce okumayı bırakırdım.

Biz de istiyoruz ben şahsen dev arcını da görmek isterim ama malum Oda bey hepsinin suyunu çıkaracak
Açıkçası benim bünye kaldırmaz. Böyle bir şey olursa sonra şunlar tekrar olur

----------------

Merhaba beyler seriyi 10 senedir okumuyorum Luffy Teachle dövüşüyormuş alır mı sizce?

Zoro Luffy'e denk falan diyorlar gerçek mi bu?

Jimbei nasıl ne hallere düştü? Kesin abartıyorsunuzdur!?

Bozdu diyorsunuz ama 300 bölümde o kadar fark oldupunu düşünmüyorum dur daha güncsle gelmedim

Vs vs

------------

Şaka bir yana One Piece'in şu sıkıcı formülün kullanılmadığı arcları güzel oluyor. Kullanılsa bile artık mesele yıllardır beklenen düşmanlara döndüğü için arclar en azından Dressrossa kalibresinde olacaktır. Gerçi aynısı yonkoular için de geçerliydi ama ilginç biçimde Oda onların içini pek iyi dolduramadı.

Bakalım sonumuz hayrolsun.

Açıkçası benim bünye kaldırmaz. Böyle bir şey olursa sonra şunlar tekrar olur

----------------

Merhaba beyler seriyi 10 senedir okumuyorum Luffy Teachle dövüşüyormuş alır mı sizce?

Zoro Luffy'e denk falan diyorlar gerçek mi bu?

Jimbei nasıl ne hallere düştü? Kesin abartıyorsunuzdur!?

Bozdu diyorsunuz ama 300 bölümde o kadar fark oldupunu düşünmüyorum dur daha güncsle gelmedim

Vs vs

------------

Şaka bir yana One Piece'in şu sıkıcı formülün kullanılmadığı arcları güzel oluyor. Kullanılsa bile artık mesele yıllardır beklenen düşmanlara döndüğü için arclar en azından Dressrossa kalibresinde olacaktır. Gerçi aynısı yonkoular için de geçerliydi ama ilginç biçimde Oda onların içini pek iyi dolduramadı.

Bakalım sonumuz hayrolsun.
Aynen öyle sonumuz hayrola :hhh:

Kadın karakterlerin memelerini gösterme çabasını sevmiyorum. Sanırım zaman atlaması ile başladı bu durum. Her bölüm Yamatoya nasıl side boob çizerim diye düşünüyordur belki.

Bunca gizemin içerisinde gereksiz gizem kasması, ana karakterlere yeteri kadar sahne vermeyip boş beleş insanlarla sayfaları yemesi, ölümsüzlük, korsan havasını karakterlerde hissedememek, ilerleme hızı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık