Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in Ana Karakterini Değiştirme Şansınız Olsaydı

One Piece'in Ana Karakterini Değiştirebilme Şansınız Olsaydı?

• Kullanılan toplam oy
    77
Daha çok onun konu ile alakası var. Ninja olayları Avrupa'da pek yaygın olan bir şey değil. Belki Avrupa'da Naruto daha popülerdir ama bu direk konu ile alakalı. Öyle ki Japonya içinde de OP'un en popüler seri olmasının nedenlerinden biri de bence yine konusu. Genel anlamda ise zaten OP Naruto'dan daha popüler. Bugün dünyada en çok bilinen ana karakter Luffy'dir belki de. Manga için konuşuyorum.

@RedTeroR

Rüya mı? WB bir D.ye boyun eğdi ikincisine neden eğmesin.:D
Hangi D'ye boyun eğmiş ? Fantazini savunmak için fantazi uyduruyon hacı, Roger önce Bm'ye eğdirseydi boyunu :oleyo2:

Şu konunun kendisi bir hülya zaten. Ben Luffy ana karakter olmasa ne olurdu demişim.
Ana karekter olmasa 16 yaşındaki çocuğun WB'yi yenen adam olarak anılacağını söylüyon la ? Sana karekterlerin yaşlarını da değiştirin dememişler ki ? Millet Akainu bir yılda kk olurdu derken 16 yaşındaki halinden mi bahsediyor mesela ?

Tamam her konuda Luffy övecen anlıyorum ama yapma gözünü sevem bu kadar abartma durumu :artiz:

Ana karekter olmasa 16 yaşındaki çocuğun WB'yi yenen adam olarak anılacağını söylüyon la ? Sana karekterlerin yaşlarını da değiştirin dememişler ki ? Millet Akainu bir yılda kk olurdu derken 16 yaşındaki halinden mi bahsediyor mesela ?

Tamam her konuda Luffy övecen anlıyorum ama yapma gözünü sevem bu kadar abartma durumu :artiz:
Ben Shanks yaşlarında olur demişim nerde 16 yaşındaki çocuk demişim?

Shanks yaşlarında niye olsun diyorum işte hacı yani ohuu huu :bilmem:
Yahu seride zaten hangisi olmasını isterdin denilmiş. Ben diyorum ki Luffy ana karakter olmasa seride güçlü biri olarak çıkardı karşımıza. Aynı kişilikte sadece yaşlı haliyle. Zaten 40-45 yaşlarındaki Luffy WB'den de efsane çıkardı karşımıza. Benim fikrim bu. Kabul etmene gerek yok. Even WB değil Luffy olurdu.:D

Yahu seride zaten hangisi olmasını isterdin denilmiş. Ben diyorum ki Luffy ana karakter olmasa seride güçlü biri olarak çıkardı karşımıza. Aynı kişilikte sadece yaşlı haliyle. Zaten 40-45 yaşlarındaki Luffy WB'den de efsane çıkardı karşımıza. Benim fikrim bu. Kabul etmene gerek yok. Even WB değil Luffy olurdu.:D
Bende diyorum bunun konu ile alakası yok, ne alakası var seride Ana karekter Luffy olmasaydı Luffy ne durumda olurdunun konu ile ? Neyse çok uzattık salla boşver gene övecem olayın tutmuş işte kabul etmeyecen zaten :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık