Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Onermem . Cunki bitsin oyle basla boyle bolumleri bekleme acisi cekme derim. Yok ara vermeler ,yok uzatmalar vs sıkılırsın derim ama bitsin hemen başla derim

Şu ana kadar anime izlemiş birçok arkadaşım oldu ama ne hikmettir ki hiçbiri One Piece izlememişti. Hepsi de "Çok uzun" diyip geçiştiriyordu.
Önersem mi önermesem mi bilemiyorum çünkü One Piece cidden bir sabır işi. Özellikle de son zamanlarda.
Keşke Toei One Piece'i haftalık değil de sezonluk yapsaydı. Şu anda 850 bölümü geçmiş olan seri 400 küsür bölüme kadar düşerdi. Böylece hem anime hızlı ilerlemiş olur ve WCI'daki gibi bölümler neredeyse filler geçmezdi hem de insanlar "Çok uzun" demezdi.

Yani kısaca sen birilerini başlatmak için ne kadar çabalarsan çabala o kişi One Piece için bu kadar zamanı ayırmayı uygun görmüyorsa hiçbir şekilde başlamaz.

Başlayacaksan son arc' ı bekle derdim hem sıkılmadan okur tüm mangayı hem de güncel bölümlere geldiğinde son arc' ın heyecanını yaşamış olur.
Ya da bölüm bölüm takip etmek yerine biriktirip arc arc takip etmesini önerirdim.

One Piece'in animesine başlamak için en uygun zaman üniversite zamanıdır.Bolca boş vakti olacağı için ard ard bölümleri izleyebilir. Bana bi arkadşım Death Note'u önermişti 1 sınıfta ilk başta önyargılı başladım ama acayip sarmıştı .Daha sonra FMA , Hunter , Blech ve OP şeklinde devam etmiştim.Gunde 25-30 bölüm rahat izliyordum.Simdi ne yazıkki okadar vakti olmuyor insanın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık