Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Önce şu resimleri gösteririm:

Ardından bölümlerin şu hızda ilerlediğini gösteririm:

Bölümlerin genelinde ne ile karşılaşacağını da gösteririm:

Ardından dövüşlerin ve kurgunun kalitesini de gösteririm:

Sonra başlamaz herhalde. :/
9 günlük tatil yaramamış sana Linlin:hıh:
Mf'den sonrası için sonuna kadar haklısın maalesef.

Bayağıdır görmüyordum seni sanki? Niye soğudun? :/
Aynen.Foruma yine arada bi giriyom da op konularına yazmıyorum.Soğuma kısmına gelince opu zaten bayıla bayıla okumadım hiçbir zaman.Serinin kağnı hızında ilerlemesi,pollyannacılığın bu seviyede olması,BM ve bir ton saçma sapan karakter tasarımları vs. birçok şeyiyle aslında op bana hitap etmeyen bi seri.İşte bazı karakterler ve gizemlerden dolayı takip ediyordum ki artık onlar bile sarmıyor.Anca arada göz atıyom artık.:/

Aynen.Foruma yine arada bi giriyom da op konularına yazmıyorum.Soğuma kısmına gelince opu zaten bayıla bayıla okumadım hiçbir zaman.Serinin kağnı hızında ilerlemesi,pollyannacılığın bu seviyede olması,BM ve bir ton saçma sapan karakter tasarımları vs. birçok şeyiyle aslında op bana hitap etmeyen bi seri.İşte bazı karakterler ve gizemlerden dolayı takip ediyordum ki artık onlar bile sarmıyor.Anca arada göz atıyom artık.:/
Dediklerine katılmamak elde değil. Eksikliklerinin farkındayım ama benim için One Piece'nin yeri çok ayrı. Benim için ilham kaynağı oluyor. O nedenle her zaman bir şekilde zevk alıyorum ve bırakamıyorum. Hiçbir şey kusursuz olmuyor sanırım. :/

Dediklerine katılmamak elde değil. Eksikliklerinin farkındayım ama benim için One Piece'nin yeri çok ayrı. Benim için ilham kaynağı oluyor. O nedenle her zaman bir şekilde zevk alıyorum ve bırakamıyorum. Hiçbir şey kusursuz olmuyor sanırım. :/
Aynen dediğin gibi.Seviyorsan devam et tabii.:) Zaten sen,DnS falan devam edin.Zoro'yu savunacak adam lazım.:D

Bittiğinde başla derdim. Güncelde olunca bazen seriden soğuyorsun. Whole cake arcında soğumuştum sonra ara verdim. Arc bittiğinde baştan okuduğumda oldukça zevkliydi. Güncel takip etmek zor iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık