Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Zoronun dayak yediği bir kısım var mı? 3 5 saniye bile olsa yeterdi be şu kıtlıkta... :( Sevinirdik ama zannetmiyorum filmde bile dyaak yemez bu.

Zoronun dayak yediği bir kısım var mı? 3 5 saniye bile olsa yeterdi be şu kıtlıkta... :( Sevinirdik ama zannetmiyorum filmde bile dyaak yemez bu.
Adam dayak yemesin diye Bullet'a bile daldırmamışlar. Usopp'un perişan halini Luffy ile birlikte görüyorlar ama Luffy tek saldırıyor. :oleyo: Hepsini izlemedim belki başka sahnelerde dayak yemiştir.

Adam dayak yemesin diye Bullet'a bile daldırmamışlar. Usopp'un perişan halini Luffy ile birlikte görüyorlar ama Luffy tek saldırıyor. :oleyo: Hepsini izlemedim belki başka sahnelerde dayak yemiştir.
Tam o sıra Nami'ler geliyor Bullet'i Luffy'e bırakıp başka tarafa gidiyor. Reis tek başına almasın diye oyundan çıkarıyorlar işte xD

Demek ikisi görüyor Luffy tek dalıyor. :artiz: Gerçi şimdi bende Usoppu dayak yemiş görsem gitmezdim. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık