Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Aman Allah'ım düşman tayfayı tehdit etmiş. Bu bana neyi hatırlattı? Evet, Luffy'nin diğer bütün düşmanlarını. Robin de tehdit edildi, düşmanların çoğu da tayfayı öldürmeye çalıştı. Crocodile Vivi'nin ülkesini yok etti. Bu adam Buggy'e birine arkadan saldırmak delikanlılığa sığmaz,anladın mı koca burun dedi. Yani büyük kayaya çarpana kadar delikanlı, büyük kaya gelince biz korsanız yav. En azından Ace dediğinin arkasında duruyor, Beyazsakal'ı öldüreceğim demiş öldürmeye çalışıyor, Beyazsakal da Ace'in sonuna kadar bunu deneyeceğini biliyor, onun içindeki karanlığı babalık göstererek aşıyor.
Sanırım mangayı kendimiz yazmaya başladık?
Zoro'nun kapışmasından elini çek diyor, çünkü Zoro "Dünyanın en güçlü kılıç ustası olma" konusunda nutuk çekiyor, tayfadaşı istediği için. Dediğinle hiçbir alakası yok durumun.
Ayrıca Vivi ve diğerleri ile ilgiği yazdığın şeylerin benim dediğimle ne alakası var onu çözemedim?

Arkadaş Luffy'nin diğer bütün düşmanları mübarek adamlarmış da Koca Ana şerefsizmiş gibi yazıyorsunuz ya pes doğrusu. Şimdiye kadar yoktu böyle bir şey, işte sağlam kayaya toslayınca dön babam dön oluyor ana karakter. Ace'e istediğiniz yerden vurun buradan vuramazsınız, adam hiçbir zaman dönmediği bükülmediği için öldü zaten. Ben de sövdüm kendisine doğrudur., hala da söverim.

Çok iyi bir yorum helal olsun. Algı yapmanın tanımı bu yorum olmuş.

Eldeki durumları kıyasla. Sen senin kardeşini arkadaşını öldürecek adamı engellemek için neler yapabilirsin? Bunu bana bir söyler misin? Direk senin üzerinden örnekten gideceğim çünkü o zaman belki empati yapabilecek kıvama gelirsin.

Big Mom dediğin kadın Sanji kaçırıyor. Sonra da onu kandırıyor. Onu umutsuzluğa sürüklüyor. Evlendireceği gün de öldürmeyi planlıyor. Bunların hepsi de çok sinsi planlarla gerçekleşiyor. Luffy onlar gerçeği duyduğunda nasıl bir yüz ifadesi aldılar gördük. Böyle birine karşı neyin saygısını duymak zorunda Luffy?

Diğer tarafta tamamen senin suçunla oluşmuş bir durum var. Önce hiçbir sebep yokken WB'nin bayrağını yakıyorsun. Bu bir nevi savaş ilanı. Sonra güçsüz olduğu bir durumda olduğunu tahmin edip bölgesine saldırıyorsun. Hadi bunlarda bir sıkıntı yok şimdiye kadar. Sonrasında bölgesinde saldırıp karışıklık yarattıktan sonra WB o bölgeye gelip seni yeniyor. Seni öldürmüyor. Nakamlarını öldürmüyor. Hepsine tayfada yer veriyorlar. WB sana oğlum ol diyor. Yemek veriyor yatak veriyor.:D Ve bu adama 100 kez suikast yapmaya devam ediyon.
+1.500.000.000

@Alpamis
Hater olacağım diye çok kasmışsın.Wb gemisinde yatak vermiş diyorsun.Peki Ace orada kendi isteğiyle mi kalıyor.Adam gemide esir kalmış.Tayfası almaya gelmiş vermemişler pataklayıp onları da kafeslemişler.Hal böyle olunca tanımadan etmeden Wb gibi birine saldırması normal değil mi ? Adamın tayfasıyla gitmesine izin vermiyorsun zoraki tutuyorsun.Öyle bir yazmışsın ki nankörlük falan diye çarpıtmanın kralı ancak böyle olur.
Ace'in durup duruken WB'yi öldürmeye çalıştığının farkındasın değil mi? Ortada taş yok yumurta yok, sen bir korsanı öldürmeye kalkıyorsun. WB orada yatırıp uyutmamış dua etsin Ace :D Adam öldürmek yerine yatak vermiş, tayfa üyelerini tertemiz ağırlamış, kendi isteğiyle durmuyor diyorsun. Ace WB'yi öldürmeye gelip kaybettiği an o niteliklerini kaybetti.

Arkadaş Luffy'nin diğer bütün düşmanları mübarek adamlarmış da Koca Ana şerefsizmiş gibi yazıyorsunuz ya pes doğrusu. Şimdiye kadar yoktu böyle bir şey, işte sağlam kayaya toslayınca dön babam dön oluyor ana karakter. Ace'e istediğiniz yerden vurun buradan vuramazsınız, adam hiçbir zaman dönmediği bükülmediği için öldü zaten. Ben de sövdüm kendisine doğrudur., hala da söverim.
WB'ye baba diyince bükülmüş oldu mu olmadı mı?

Arka arkaya olduğunu gece gündüz gösterilmesinde çıkarıyorsun yani? Arkadaş gece gündüz gösterimi varsa bunu başka günlere sarktığı da anlatılmak istenir. Onun dışında 100 kere suikast girişiminin bir gün de yapıldığını düşünmek için fan olmak lazım. Helal olsun.:D
48 saat olsun aralıksız saldırdığını göstermek için mangaka başka daha ne yapmalı.Tersini göstermek istese de durup dinlenirken çizer atardı araya bir kare ama öyle birşey yok.Gece-gündüz 100 kez deniyor.Bayıldıktan sonra gündüz uyandığı için geceye sarkıyor zaten muhtemelen.Ortada sırtından bıçaklayayım gibi bir durum yok.Ace o karakterde biri değil karasakalla karıştırmayın.

Esir alınma kelimesi yanlış olmuş olabilir.Adamı zoraki tutuyorsun işte ille de tayfamda kalacaksın diye özgürlüğünü kısıtlıyorsun.Tayfasını pataklıyorsun alıp gitmelerine izin vermiyorsun.Ne yapmasını bekliyorsun kuzu kuzu kabullenecek mi ? Bak mesela Kid sayfası atmışsın.Tüm novalar yenilince hepsine öneri sundular muhtemelen tayfaya girin diye.Kid Ace gibi kabul etmedi.Belki de tekrar saldırınca dövüp zindana attı Kaidou.Wb gibi yola gelir düşüncesinde olmadığı için daha zalim olduğu için bir şans daha tanımadı muhtemelen.Şimdi Kid nankör mü oluyor.Öyle her kaptana artık sen kaptan değilsin benim tayfamdasın diyip kabul ettiremezsin.

Sanırım mangayı kendimiz yazmaya başladık?
Zoro'nun kapışmasından elini çek diyor, çünkü Zoro "Dünyanın en güçlü kılıç ustası olma" konusunda nutuk çekiyor, tayfadaşı istediği için. Dediğinle hiçbir alakası yok durumun.
Ayrıca Vivi ve diğerleri ile ilgiği yazdığın şeylerin benim dediğimle ne alakası var onu çözemedim?

Direkt mangadaki cümleyi yazdık, sallamıyoruz merak etme:).
Luffy'nin diğer düşmanları melek miydi arkadaş? O cümleleri o yüzden yazdım. Şimdiye kadar ana karakterden görmedik böyle bir şey, neden? Sağlam kaya çünkü, öyle amiral yonkou fark etmez deyip dalamıyorsun.

48 saat olsun aralıksız saldırdığını göstermek için mangaka başka daha ne yapmalı.Tersini göstermek istese de durup dinlenirken çizer atardı araya bir kare ama öyle birşey yok.Gece-gündüz 100 kez deniyor.Bayıldıktan sonra gündüz uyandığı için geceye sarkıyor zaten muhtemelen.Ortada sırtından bıçaklayayım gibi bir durum yok.Ace o karakterde biri değil karasakalla karıştırmayın.

Esir alınma kelimesi yanlış olmuş olabilir.Adamı zoraki tutuyorsun işte ille de tayfamda kalacaksın diye özgürlüğünü kısıtlıyorsun.Tayfasını pataklıyorsun alıp gitmelerine izin vermiyorsun.Ne yapmasını bekliyorsun kuzu kuzu kabullenecek mi ? Bak mesela Kid sayfası atmışsın.Tüm novalar yenilince hepsine öneri sundular muhtemelen tayfaya girin diye.Kid Ace gibi kabul etmedi.Belki de tekrar saldırınca dövüp zindana attı Kaidou.Wb gibi yola gelir düşüncesinde olmadığı için daha zalim olduğu için bir şans daha tanımadı muhtemelen.Şimdi Kid nankör mü oluyor.Öyle her kaptana artık sen kaptan değilsin benim tayfamdasın diyip kabul ettiremezsin.
48 saat niye oluyor arkadaş. Bu olayın ne kadar sürdüğü belirsiz. Belki de 1 ay sürdü. Burası belli değil. 1 gün içinde gerçekleştiğini varsaymanız hiçbir sebep yok.:D

Ace'in umrunda değilki. Uyurken bile öldürmeye çalışan adam sırtından bıçaklamamın derdinde mi? Yahu Kaido'nun umrunda bile değil. Adam Moriah'ın tüm tayfasını katletmiş. Altına sinen adamlar korkuyla siniyor. WB tayfasını öldürmemiş. WB'nin adamlar Ace'e abi gibi davranıyor.:S

Bu arada Ace sandığınız gibi de değil. Denizci kıza tayfası ile birliktede saldırdı bu Ace sama. Sizin koyduğunuz kalıplarda biri değil.

Direkt mangadaki cümleyi yazdık, sallamıyoruz merak etme:).
Luffy'nin diğer düşmanları melek miydi arkadaş? O cümleleri o yüzden yazdım. Şimdiye kadar ana karakterden görmedik böyle bir şey, neden? Sağlam kaya çünkü, öyle amiral yonkou fark etmez deyip dalamıyorsun.
Türkçe çeviri mi attın :D Birini arkadan bıçaklamak kirli dövüşmek, "you got that" "çaktın mı?" diyor. Ebenin nikahını kıyacağım diyor. Delikanlılık ile ne alakası var bunun? Birinin bir aksiyonuna karşı bir tutumun davranışın olur, Luffy de Buggy'nin yaptığı harekete göre tepki veriyor.
Edit: Bir de Allah kitap için resmi çeviri/cnet falan atın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık