Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Herifler büyük mücadele veriyor ama haklarını yememek lazım.
Normalde epey uğraşırdım şu açıklamalardan sonraki bahanelerine ama içim, vicdanım el vermiyor artık. Önce Dof sonra Ace bitti, marimoya da bi şey olursa sitede tartışmanın zevki kalmayacak. :)
Şer odakları kuruyuncaya kadar vicdanını rafa kaldırmanı öneririm ey Carpe. :)

Ace'in ölmeden önce savaştığı kayda değer karakterler.
  • Jinbei
  • BB
  • Kuzan
  • Sakazuki (Bunda pek karşılık veremediğinden ötürü saymayabiliriz)
Luffy'nin Ace ölene kadar savaştığı kayda değer karakterler.
  • Croco
  • Enel
  • Lucci
  • 1000 gölge Moriah
  • Magellan
  • BB( 1 yumruk attı sonuçta değil mi :D )
Luffy'nin Ace'in ölümü sonrası savaştığı kayda değer karakterler.
  • Dof
  • Issho(Yine yumruk)
  • Cracker
  • Kata
  • Mom(G4 yumruk)

Genel olarak Ace'in ölümü ve 2 yıl sonrası bir ivme yakaladığı görüyoruz Ace'e göre.
Ace ölmese kimler ile karşılaşırdı orasını da düşünmekte fayda var :rolleyes:

Ace'in ölmeden önce savaştığı kayda değer karakterler.
  • Jinbei
  • BB
  • Kuzan
  • Sakazuki (Bunda pek karşılık veremediğinden ötürü saymayabiliriz)
Luffy'nin Ace ölene kadar savaştığı kayda değer karakterler.
  • Croco
  • Enel
  • Lucci
  • 1000 gölge Moriah
  • Magellan
  • BB( 1 yumruk attı sonuçta değil mi :D )
Luffy'nin Ace'in ölümü sonrası savaştığı kayda değer karakterler.
  • Dof
  • Issho(Yine yumruk)
  • Cracker
  • Kata
  • Mom(G4 yumruk)

Genel olarak Ace'in ölümü ve 2 yıl sonrası bir ivme yakaladığı görüyoruz Ace'e göre.
Ace ölmese kimler ile karşılaşırdı orasını da düşünmekte fayda var :rolleyes:
  • Jinbei(Berabere)
  • BB(Yenildi)
  • Kuzan(Tek bir saldırı yaptı sonrası yok yani Luffy'ninkileri tek yumruk diye belirtmişsin ya)
  • Sakazuki(Her türlü yenilecekti arada ki güç farkını zaten hissettirmişti)

Luffy o saydığın isimleri yendiğinde kaç yaşındaydı onu da hesaba kat öyle söyle bence şimdi Ace'in yaşına geldiğinde hangi seviyede olacak görelim o zaman konuşuruz. Ace'in yaşına geldiğinde sence Akaiunun yumruklarının Ace hissettirdiği acıyı hissettirecek mi daha Ace'in yaşına adım atmasına 1 yıl var sağ kol seviyesi ile uğraşıyor ayak uyduruyor.

Luffy'nin de karşısına çıkan kişilerin hepsini saymamışsın dur ben onlarıda ekliyim

Aokiji
    Sabaondy'de Kuma+Pacifista(lar)+Kizaru+Sentoumaru
    MF'de Kizaru,Aokiji,Akainu bilimum diğer koramiraller.

Son düzenleme:
  • Jinbei(Berabere)
  • BB(Yenildi)
  • Kuzan(Tek bir saldırı yaptı sonrası yok yani Luffy'ninkileri tek yumruk diye belirtmişsin ya)
  • Sakazuki(Her türlü yenilecekti arada ki güç farkını zaten hissettirmişti)

Luffy o saydığın isimleri yendiğinde kaç yaşındaydı onu da hesaba kat öyle söyle bence şimdi Ace'in yaşına geldiğinde hangi seviyede olacak görelim o zaman konuşuruz. Ace'in yaşına geldiğinde sence Akaiunun yumruklarının Ace hissettirdiği acıyı hissettirecek mi daha Ace'in yaşına adım atmasına daha 1 yıl var sağ kol seviyesi ile uğraşıyor ayak uyduruyor.

Luffy'nin de karşısına çıkan kişilerin hepsini saymamışsın dur ben onlarıda ekliyim

Aokiji
    Kuma
    Sabaondy'de Kuma+Pacifista+Kizaru+Sentoumaru
    MF'de Kizaru,Aokiji,Akainu bilimum diğer koramiraller.
Kazandı diye yazmadım yahu isimlerin büyüklüklerini anlatmak amaç :confused:

Ayrıca bahsettiğin yazmadıklarımdan;
Aokiji: Yumruk dahi atamadı buzunu parçaladı. Dedesi sağ olsun Aokiji reis bırakıp ayrıldı.
Kuma: Yine 1-2 yumruk attı onlar da elinde patladı boş yani karşısına çıktı deriz anca.
Pacifista+ Sentomaru belki sayılabilir ama o olaylar 2 yıl sonrası dönüşte olduğundan saymadım.
Kizaru: Herhangi bir darbe vuramadı
Akainu: Herhangi bir darbe vuramadı
Koramiraller: Kayda değer değiller

Verdiğin önermeleri kabul ediyorsan Ace kısmına Oyaji'yi de ekleyebiliriz :hhh:

Kazandı diye yazmadım yahu isimlerin büyüklüklerini anlatmak amaç :confused:

Ayrıca bahsettiğin yazmadıklarımdan;
Aokiji: Yumruk dahi atamadı buzunu parçaladı. Dedesi sağ olsun Aokiji reis bırakıp ayrıldı.
Kuma: Yine 1-2 yumruk attı onlar da elinde patladı boş yani karşısına çıktı deriz anca.
Pacifista+ Sentomaru belki sayılabilir ama o olaylar 2 yıl sonrası dönüşte olduğundan saymadım.
Kizaru: Herhangi bir darbe vuramadı
Akainu: Herhangi bir darbe vuramadı
Koramiraller: Kayda değer değiller

Verdiğin önermeleri kabul ediyorsan Ace kısmına Oyaji'yi de ekleyebiliriz :hhh:
Karşılaştığı isimleri yazmışsın Aokiji ile kayda değer bir vs'si olmadı biri buzdan örtü yaptı diğeri alevden sutun Akainu'ya gel gelelim bir yumruk çarpıştırdılar Ace:ahhhhh elimmm diye yerde kıvrandı. Akainu resmen aramızda ki seviyeyi bil lan köpek yaptı kısacası Ace'in yaşına gelmeden Ace'ten fazla icraat yaptığı kesin bir şey Luffy'nin. :D Darbe vuramamış olması önemli değil zaten karşısına çıkan güçlerden bahsediyorum sence Ace'in karşısına o yaşında Aokiji Akainu veya Kizaru çıksa yaşayabilir mi sorusunu sor kendine.Denize açılmışsın açıldığının ilk 2 ayında yaşadığı aksiyonlara bak. :)

Saçmala babam saçmala, kendi kendine bitiş yaz niye bitti deyince de kaç xD

Not: Ace bitmiş :artiz:
Lan bırak! Ne çakmak gazından yanması kaldı, ne pasifliği, ne vizyonsuzluğu, ne beceriksizliği. Yaptığı salaklıklar da bini geçmiş. Ne konuda savunmaya kalktıysanız batırdı.
Ace çok delikanlı yaaa! (Görüyorsunuz, sağ sola saldıran serseriden başka bi şey değil)
Sabaody’ye daha çabuk gelmiştir. (Rezalet)
Ne biliyorsunuz belki Luffyden çok iş yaptı. (Baada 100 milyona sevinir)
Adamda ateş meyvesi var be! (Çakmak gazı verelim :) )
Adam kk olmak istemiyor bi kere. (Aynen, millet adını duyacak diye WB gibi adama yapmadığı terbiyesizlik kalmamış. Bayrağını yak, kellesinin peşine düş. Neden? Meşhur olacakmış artist.)
Ödülü -gerçi artık yuttunuz bu lafınızı :) - yüksek be ya! (Shanks ve Beckmann bu işi de halletti yorumlarıyla)
Lider potansiyeli, kk olurdu! (Beckmann reis onu da halletmiş)

Neredeyse her ciltte daha da çok batıyor herif. Neyse başka konularda sevinirsin umarım. :)

Lan bırak! Ne çakmak gazından yanması kaldı, ne pasifliği, ne vizyonsuzluğu, ne beceriksizliği. Yaptığı salaklıklar da bini geçmiş. Ne konuda savunmaya kalktıysanız batırdı.
Ace çok delikanlı yaaa! (Görüyorsunuz, sağ sola saldıran serseriden başka bi şey değil)
Sabaody’ye daha çabuk gelmiştir. (Rezalet)
Ne biliyorsunuz belki Luffyden çok iş yaptı. (Baada 100 milyona sevinir)
Adamda ateş meyvesi var be! (Çakmak gazı verelim :) )
Adam kk olmak istemiyor bi kere. (Aynen, millet adını duyacak diye WB gibi adama yapmadığı terbiyesizlik kalmamış. Bayrağını yak, kellesinin peşine düş. Neden? Meşhur olacakmış artist.)
Ödülü -gerçi artık yuttunuz bu lafınızı :) - yüksek be ya! (Shanks ve Beckmann bu işi de halletti yorumlarıyla)
Lider potansiyeli, kk olurdu! (Beckmann reis onu da halletmiş)

Neredeyse her ciltte daha da çok batıyor herif. Neyse başka konularda sevinirsin umarım. :)
Vuv sakin ol n'aptın hacı ya ben bile bu kadar yüklenmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık