Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Arap Luffy için çok heyecanlıyım. Zenci Nami içinse çıldırıyorum. Umarım Zoro'yu da Pakistanlı ve eşcinsel yaparlar.

Arap Luffy için çok heyecanlıyım. Zenci Nami içinse çıldırıyorum. Umarım Zoro'yu da Pakistanlı ve eşcinsel yaparlar.
Eşcinsel birinin olması mı sorun sadece sence, yoksa seride herkes hetero olursa problem kalmaz mı? One piece böyle bir seri değil ki. Herhangi bir ilişki olayına girmeleri kötü olur bence. Eşcinsel olsun veya olmasın.
Ten rengine de bu kadar takılma bence. Sonuçta animedeki karakterlerin tipleri ortada.

Üye silindi 1004

Eşcinsel birinin olması mı sorun sadece sence, yoksa seride herkes hetero olursa problem kalmaz mı? One piece böyle bir seri değil ki. Herhangi bir ilişki olayına girmeleri kötü olur bence. Eşcinsel olsun veya olmasın.
Ten rengine de bu kadar takılma bence. Sonuçta animedeki karakterlerin tipleri ortada.
Aaaa eleştirdiğim nereden çıktı bunu? Ben direkt dediklerim olsun istedim. Medium farkı olabilir sonuçta böyle şeyler.

Aaaa eleştirdiğim nereden çıktı bunu? Ben direkt dediklerim olsun istedim. Medium farkı olabilir sonuçta böyle şeyler.
Bir çok kişi benzer yorumları yazmış o yüzden yazmak istedim.
Bana kalırsa one piece gerçek hayata uyarlanmaya çok da uygun bir seri değil. Death Note gibi kolay bir serinin bile tüm ruhunu öldürdü Netflix. Ama herkes tek sorun L'in zenci olması gibi davranmıştı. :bilmem:

Üye silindi 1004

Bir çok kişi benzer yorumları yazmış o yüzden yazmak istedim.
Bana kalırsa one piece gerçek hayata uyarlanmaya çok da uygun bir seri değil. Death Note gibi kolay bir serinin bile tüm ruhunu öldürdü Netflix. Ama herkes tek sorun L'in zenci olması gibi davranmıştı. :bilmem:
Sorun her zaman iyi senarist, iyi yönetmen ve iyi oyuncu kullanmamaları. Böyle uyarlama işler için kimse elini taşın altına sokmak istemiyor. Zenci L'i problem değildi bence. Zenci L'yi oynayan zenci problemdi. Zenci var, zenci var. Witcher'da da aynı problem vardı. Sırf çeşitlilik olsun diye olmayacak insanlara rol veriyorlar. L'yi Mahershala Ali oynasa kim laf edebilirdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık