Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Son zamanlardaki en ilginç olay çöp bayıltan h.haki kavramının Fatih Sultan Mehmet'in hakisi gibi Fatihin hakisi olarak lanse edilmesidir.Tesadüftür biliyorum ama zamanlaması çok manidar olmuş. :D
Sana ilginç bir başka tesadüf daha yazayım ama akıl işi değil o yüzden sansürleyip gönderiyorum. Kalbi olan açmasın.

Fatih'in hakisini, Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaşta(21) açan Zoro'ya ne diyorsun ? Tesadüf olabilir mi bu, hayır olamaz, OLAAAAAAMAAAZZZZZ

@RedTeroR Saiyanlar ölüme yaklaşıp geri gelince power up alıyordu.Bu ölmüyor sorun orada o yüzden yaklaşmıyor da.Geçen attım ya Kemal Sunal'ı o olay işte.Kaido ne bıçak işliyor ne birşey diyor.:hhh:Okunmuş üflenmiş şerbetli ana karakterimiz var. :D

@RedTeroR Saiyanlar ölüme yaklaşıp geri gelince power up alıyordu.Bu ölmüyor sorun orada o yüzden yaklaşmıyor da.Geçen attım ya Kemal Sunal'ı o olay işte.Kaido ne bıçak işliyor ne birşey diyor.:hhh:Okunmuş üflenmiş şerbetli ana karakterimiz var. :D
Bir de son çıkan Mortal Combat filmindeki @Raiden'in bire bir iz düşümü bir Raidenimiz var xD ikisi de feci karizmalar :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık