Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Önce vs olmayan şeyden bahsettin şimdi olmayan diz çökmeye geçtik :ehe:

Carrot lütfünün öldürüyordu onu netcez :gamyon:
Sen vs'den bahsediyorsun bana Carrot vs Luffy'i atamazsın ama ben sana Zoro vs Carrot'ı atarım :D Zoro'nun Law'la birlikte bir tehlike sezip Zoro'nun bana bırakın dediği bir sahne var senin bana atacağın sahne en fazla Luffy'nin düşman bile bellemediği Carrot'ın bir havuç meselesi yüzünden Luffy'nin boynuna yapışması :D Arada bir vs yok senin deyiminle Luffy ve Carrot sahnesinde ama Zoro sahnesinde var :D Şimdi Zoro Carrot karşısında buruk bir sahne çizilmiş mi çizilmemiş mi onu söyle bana :D Hani Carrot'un o sulongsuz formu CC'nin 3 de 1 ediyorsa iyi valla :D

Sen vs'den bahsediyorsun bana Carrot vs Luffy'i atamazsın ama ben sana Zoro vs Carrot'ı atarım :D Zoro'nun Law'la birlikte bir tehlike sezip Zoro'nun bana bırakın dediği bir sahne var senin bana atacağın sahne en fazla Luffy'nin düşman bile bellemediği Carrot'ın bir havuç meselesi yüzünden Luffy'nin boynuna yapışması :D Arada bir vs yok senin deyiminle Luffy ve Carrot sahnesinde ama Zoro sahnesinde var :D Şimdi Zoro Carrot karşısında buruk bir sahne çizilmiş mi çizilmemiş mi onu söyle bana :D Hani Carrot'un o sulongsuz formu CC'nin 3 de 1 ediyorsa iyi valla :D
Olmayan diz çökme ve kaybetmeyi nasıl atcan, hayal gücünle mi, Cc akar:a:

Olmayan diz çökme ve kaybetmeyi nasıl atcan, hayal gücünle mi, Cc akar:a:
Şimdi CC'ye bayılmak mı Carrot'a karşı zorlanmak mı versusda iyi ki Sulong formunda değildi Carrot :D Hani CC'yi en azından yendiğini biliyoruz iyi ki Zoro'nun karşısına CC çıkmamış zaten Enel vakasından sonra meyvesi absürt olan düşmanlar ile yüzleştirmiyor Zoro'yu ODA, keratayı oğlu gibi seviyor onun için rahat olsun bir Enel vakası daha göremezsin gerçi tırpan vakası var ama olsun.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık