Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Doğurmsaymış la.
Tek başına bir ada dolusu insan yapmış. 100 küsür çocuk mu olur?
Bu kadar hater olunmaz yahu. 100 çocuk falan filan. 85 tane var :artiz: amma da seviyinuz abartmayi.
Benim bildiğim gençliği ile ilgili bir karede sahnelenmişti onda da sbs gibi bir şeydi herhalde. Burnu yine yakıyordu tabi ortalığı.

Yalnız tüm bunlar kızının orantısız bir vücuda sahip olduğu gerçeğini değiştirmiyor :hıh:
Sekilci toplum hep. :artiz:
@Aiden Cosplay ile karakterin güzel olduğunu savunmak kaçıncı level? :hhh:
:p şimdi seride hangisi geçerli emin olamadim, güzel yaşlı hali de yok :hhh: sanki şu haliydi, öyle miydi?

Bu kadar hater olunmaz yahu. 100 çocuk falan filan. 85 tane var :artiz: amma da seviyinuz abartmayi.

Sekilci toplum hep. :artiz:

:p şimdi seride hangisi geçerli emin olamadim, güzel yaşlı hali de yok :hhh: sanki şu haliydi, öyle miydi?

Genç hali güzelmiş diyenler oldu işte o kadar :D Mangada nerede geçiyordu unuttum.

Caponlar eşeğin kulağına suyu kaçırıyor iyice, sırf bu saçmalık yüzünden yıllardır anime izleyemiyorum :artiz:

Soldakinin bacaklarından biraz daha kırpsak fena değil aslında :utan:
Uzun bacak abartı tabii. Elinden gelse daha da abartacak da en azından bunu bir kabileden diye tanittilar. :artiz:

Ben de müptelası değilim, destekleme sebebim başka. :artiz: BM'dir Smo, Crackerdir Sanjidir. Bunlar hep Odaya zıt gittigimden :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık