Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Kolu kesen adam hala belli değil deme ya ? Ve adam neredeyse luffy ye tek attı luffy bunu iman power lamı yenmiş yine.
Kairoseki mermi ile vuruyo Luffy'i ondan öyle durum:D Ayrıca diğer partlar nerde adam heyecan olsun diye mi yapıyo dalga mı geçiyo anlamadım en baba vsler başlıcak bundan sonraki partlarda. Ayrıca Aokiji'nin meyve her zamanki gibi çok sağlam işler yapıyor çok dehşet bi meyve valla:D

Kairoseki mermi ile vuruyo Luffy'i ondan öyle durum:D Ayrıca diğer partlar nerde adam heyecan olsun diye mi yapıyo dalga mı geçiyo anlamadım en baba vsler başlıcak bundan sonraki partlarda. Ayrıca Aokiji'nin meyve her zamanki gibi çok sağlam işler yapıyor çok dehşet bi meyve valla:D
2 ihtimal var ya adamın bağlatısı yavaş olduğundan 14dk ancak yükleniyor :D yada hepsini yükledi ama linkleki sadece belli kişilerle paylaşıyor.

5.ci partta gördüğüm kadarı ile Aokiji magmayı donduruyor, bu da magu nun antisinin hie olduğu teorimi destekler oldu ; http://www.korsanfan.com/forum/konu/12577-ace-ve-aokiji-akainu-cikmazi

Kolay lokma olmaz zaten, Akainu'ya bile. Wb ve Roger ile dövüştüğünden bahsediyor sanırım Garp. Yani Rayleigh'den güçlü olabilir gençliği.
Ancak dövüşün ortasında saçma bir biçimde bombayı patlatmaya kalkmasını ben tek bir şeye yordum, kaybediceğini anlayıp kendiyle beraber Kizaru'yu da götürmeye çalıştı ama sadece kendine hasar verdi. Meyve kullanmamasına rağmen suda bilincini kaybediyor. Kizaru ise hasarsız kurtardı kendini.
Bombayı patlatmasının nedeni dediğin gibi kizarudan kurtulmak.adam astım hastası kizaru ile uzun vs de kazanamayacağını biliyor.ondan kesin çözüme girmek istemiş.kizaru ışınlandı da kurtuldu meyvesi sayesinde Z nere kaçsın,en fazla hakisi ile savunma yapmıştır patlamaya karşı yinede suda bilinci kapalı ama yaralanmamış

Benim demek istediğim aslında astımlı hasta bir Z bile kizaru ile kapışabiliyorsa ve Z astıma yaklalanmasına rağmen kizaru üstünlük kuramıyorsa hasta olmayan raysanın kizaruya kaybetme ihtimali yok gözümde

lawı dondurur ama akainuyu donduramaz demekki çünkü adam sürekli üretiyor ve kontrol ediyor.
Ben dövüşün 10 gün sürmesini anlamsız bulmuştum ama donduramasa bile 10 gün boyunca bir şekilde engellemiş gibi.
Yalnız Akainu'nun vücuduna pek bir şey olmamış. Aokiji'nin bacak gitmiş yarısı yanmış .(

Akainunun ne kapakta nede filmde yüzünün tamamını hiç göstermediler. Yüzüne ağır bir yara açmış olabilir Aokiji.
Valla şurada sol tarafı sağlam,http://www.mangapanda.com/one-piece/693/4 sağ tarafını pek göstermiyor, yüzüne darbe bile alsa, Aokiji çok daha zararlı çıkmış gibi. İleride vücudunu giysisiz gösterir, her taraf yere bere olmuştur ayrı durum ama pek sanmıyorum.
@Hancock
Shanks, Dragon gibi adamlar yenebilir bence .d

aokiji zaten kolay lokma değil hocam:D bana katılır mısın bilmem ama o adamı akainudan başka dövecek adam olacağını pek sanmıyorum şahsen:ehe:
Garp,Shanks,Dragon-Ben Beckman-Linlin-Kiado(bu 4'lü tahminen yoksa daha güçlerini görmedik) bunlar bana göre garanti yener Aokiji'yi. Ama şimdi konu sapmasın hepimiz diğer partları bekleriyoruz zaten başka konulardan konuşup boş yere milleti ümitlendirmeyelim acaba yeni partlar geldimi diye bakıyor herkes konuya kendimden biliyorum:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık