Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

z de hasta abi,bütün yaslı efsanelere yenilsinler diye hastalık vermiş e.oda.adamın nefesi kesildi hemen artık astımmıdır nedir,bu görüntüden pek birseyde anlasılmıyor.üstüne birde yaslı.kizaruda geliyor nerde yaslı adam var onlara dikleniyor :D ki kizaru dünyanın en hızlısı diyoruz iki tane yaslı adam rahatlıkla hızına ayak uyduruyor ;)

z de hasta abi,bütün yaslı efsanelere yenilsinler diye hastalık vermiş e.oda.adamın nefesi kesildi hemen artık astımmıdır nedir,bu görüntüden pek birseyde anlasılmıyor.üstüne birde yaslı.kizaruda geliyor nerde yaslı adam var onlara dikleniyor :D ki kizaru dünyanın en hızlısı diyoruz iki tane yaslı adam rahatlıkla hızına ayak uyduruyor ;)
Z o yaşlı ve hasta haline rağmen(nefes sıkıntısı çekiyor astım yüzünden)hiçte kizaruya kolay lokma olacakmış gibi durmadı.astımını geçirdi Z devam etti vs ye.kizaru bana bu vs de yetersiz geldi.ben bu vs yi gördükten sonra raysan kizaruya asla kaybetmez diyorum

Şu anda pek izlmenin bir manası yok gibi görüntü fazla ufak daha beklememiz gerekiyor temiz görüntü olmadan keyfi çıkmaz bu seferki film kaliteli görüntüyle izlenmesi gerek :D

5.part gelmiş , toplam 8 part ama niyeyse bana az geldi :artiz:

[video=youtube;zXNFbJ4eR6k]http://www.youtube.com/watch?v=zXNFbJ4eR6k[/video]

Haki'nin şok dalgası neden pembe :D strong world'de duman'ı pembeleştirdiler şimdide haki'nin dalga yayılan efekti pembe oldu ne iş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık