Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Film] One Piece Film Gold [2016]

'Haberler' forumunda hdbfresh tarafından 27 Ağu 2015 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Filmi nasıl buldunuz ?

1. Çok iyi

10.0%
  2. İyi

18.0%
  3. Orta

34.0%
  4. Kötü

26.0%
  5. Çok kötü

12.0%
  1. Millennium Wizard Katakuri-sama

Millennium Wizard (Katakuri-sama)
    Mesaj Sayısı 10,391
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Filmi izlemedim daha ama bakacağım en yakın zamanda.

Lucci'nin olayı aslında şuna benziyor.Hollywooddaki klişe gibi FBI gelir nypd polisini ezikler ve elinden alır ya olayı aynı o hesap.Akainuda lanet olası federaller diyor :D

Nasıl Luffy fanısın sen yahu aaa :/ Pedro çıktı sattın luffyi filmi beğenmemişsin.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 6,785
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Reyizin övülmek için öyle kıytırık sahnelere ihtiyacı yok. :cool: Pedro'nun da hakkını veriyoruz sadece. :/

3. Millennium Wizard Katakuri-sama

Millennium Wizard (Katakuri-sama)
    Mesaj Sayısı 10,391
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Pedro demişken aklımda çok farklı bir vs konusu var iyi hatırlattın.Bakalım sonuçlar nasıl olacak.

4. Jason Navy HQ Admirals

Jason (Navy HQ Admirals)
    Mesaj Sayısı 5,556
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Başlangıçta Tesoro'nun söylediği şarkı çok iyi .

5. killz0ne Kılıç koklamaya gittim gelcem.

killz0ne (Kılıç koklamaya gittim gelcem.)
    Mesaj Sayısı 5,195
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Tesero tasarım olarak çok iyi.Hikayeside iyi.Ama film nedense olmamış.

6. Will of D. 卐 ϜϓſϞ 卐

Will of D. (卐 ϜϓſϞ 卐)
    Mesaj Sayısı 1,214
    Üyelik Tarihi23 Eki 2014
    Hmm bence komedi, çerezlik açısından fena dğildi. Ama bazı vs ler vasttı.

Lucci Saka'ya ayar verirken adamın sinirden gözü seğiriyor.Kendini tutup ağır ol bakalım kedicik demekle yetiniyor.Olum ne tutuyon şu kediciğin karşısında kendini.?
    Sanırım yetki olrak CP0, filo amiralinden bile üstün. Direk kutsal mallara bağlı olduğundan.

Ters köşeler de güzeldi bu arada.Tahmin edemediyim.
    En güzel vs Usopp'un dövüşüydü:D Robinin repliği de enfesti ama.

7. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 1,900
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Ben biraz göz attım filme ama hiç izleyesim gelmedi, geri kapattım:(

8. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,830
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Girişteki o renkli atmosfer ve şenlik havası çok iyi yansıtılmıştı, çizimler keza çok iyiydi. Hikayede kendi içinde hoştu, bağımsız bir film için güzel düşünülmüş bir konuydu.

Gel gelelim hayal kırıklığı oldu mu.? Oldu..

1) Lucci, Sabo, Akainu ve Dof neredeyse gösterilmedi gibi bişey, bu karakterler etrafında çok hype vardı, yalan oldu,

2) Tesero tasarım ve hikaye olarak güzel tasarlanmış bir karakterdi ama hikayesi çok kısa geçildi ve arka planda kaldı buda karakterin altı biraz boş kalmış hissettirdi,

3) Yine sınırları tam olarak açıklanmayan ve çok dengesiz güçlere sahip meyveler vardı,

4) Duygu kasmaya yönelik gereksiz sahneler zorla gözümüze sokulmaya çalıştıkça sinir oldum. Lan bu adamlar korsan, bi kerede milleti kurtarmak için değilde "sen kime yan bakıyon lan" tarzı bi sebeple çıksın şu kavga,

5) Finaldeki savaş sahneleri sıradandı, hiç bi heyecan hissedemedim izlerken,

6) Hepsinden önemlisi bundan önceki iki filmin aksine ana kurguya hiçbir katkısı olmadı bu filmin, klasik filler film mantığıyla yapılmış.

Genel olarak yorumlarım bu kadar şimdilik,

Birde Lucci-Akainu mevzu var ki bence tam olması gerektiği gibi resmedilmiş,

Bazı arkadaşların aksine Lucci'nin CP0'ın diğer üyelerinden zayıf olacağı düşüncesini hayal olarak görüyorum. En güçlüsü olmak bir yana yine muhtemelen "CP -hepsi dahil- tarihinin en güçlü adamı" tarzı bir şekilde anlatılacak tekrar göründüğünde ve aksiyon başında görürsek aşağı yukarı bir amiral kıvamında çizilecek diyorum ki en başından beri(enies loby dahil) olması gereken buydu zaten..

9. Monkey D. Dragon Ejder bey diyeceksiniz

Monkey D. Dragon (Ejder bey diyeceksiniz)
    Mesaj Sayısı 9,405
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Çok dandik film. İlk 1 saati sıkıntıdan ölecektim. Saçma sapandı resmen. Sabo ve Lucciyi sırf filme bir çekicilik katsınlar diye koymuşlar. Tamamen gözüksünler diye varlar hiçbir rolleri yok. Filmi Zoronun 2 yıl önceki tekniklerini armamnetli görmek istiyorsanız izleyin çünkü başka özelliği bulunmuyor :artiz:

Bu arada bu sadece film ciddiye almayın. Karakterlerin altyapıları (konumları, tipleri) dışında hiçbirşeyin seriyle bir bağlantısı bulunmuyor. Yarın Akainu gidip Lucciye ''gel oğlum, git oğlum'' falan derse şaşırmayın yani.

10. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 6,785
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    O son dediğin imkansız gibi. Dressrosa olaylarında Cp0 hükümeti bile ezmiş geçmiş. Akainu da buna kızıyordu hatta. Nasıl olur da kutsalların köpeklerine ezildiniz falan diyordu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık