Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Ulan harika inanılmaz, muhteşem bi film olmuş, resmen izlerken zevkten dört köşe oldum. Ne zamandır diyorum kendi kendime OP'tan soğuyorum diye ama bu filmle tekrar Op fanı oldum. Helal olsun adamlara yapmışlar :alkis::alkis::alkis:
Tesoro karekteri 10 numara olmuş, filmde beğenmediğim tek şey arada ingilizce laflar söyleyen kadındı ve tabi abartılı vücut çizimler.
Komedi açığı yoktu filmde en azından ben doydum espiriye, kıyafet denedikleri sahne ve Usopp'un hareketi süperdi. Etkili replikler vardı Tesoro'nun burda aldatılmışsan bana ağlama salaklığına yan demesi süperdi mesela Robin'in kaptanım sinirlenince ona ayak uydurmalıyım dedikten sonra rakibini paket etmesi keza öyleydi.
Vs'ler iyi olmuş, Luffy'i hep böyle dövüştürsünler adama tek kelime edenin ağzına vururum :a:Luffy'nin kafasında makineli tüfek olan adama attığı yumruk sağlam bi açılış yaptı heralde izleyeceğim en sağlam hareket budur derken Tesoro'nun güç arttırıp Luffy'e vurduğu yumruk ardından gene Luffy'nin Spamdana attığı yumruk fenaydı. Özellikle Spandama atılan yumruk tam bi sanat eseri açıp açıp tekrar izliyorum.
Zoro'nun elemanı kestikten sonra şimdi de zevkten çığlık at demesi iyiydi ama Luffy ve Tesoro'nun yanında sönük kaldı.
Yani ben filme bayıldım gerek kötü adamı olsun gerek komedi olsun gerek meyve güçleri olsun gerek dövüş olsun tam bi görsel şölendi benim için, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum :respect:

Son düzenleme:
Ulan harika inanılmaz, muhteşem bi film olmuş, resmen izlerken zevkten dört köşe oldum. Ne zamandır diyorum kendi kendime OP'tan soğuyorum diye ama bu filmle tekrar Op fanı oldum. Helal olsun adamlara yapmışlar :alkis::alkis::alkis:
Tesoro karekteri 10 numara olmuş, filmde beğenmediğim tek şey arada ingilizce laflar söyleyen kadındı ve tabi abartılı vücut çizimler.
Komedi açığı yoktu filmde en azından ben doydum espiriye, kıyafet denedikleri sahne ve Usopp'un hareketi süperdi. Etkili replikler vardı Tesoro'nun burda aldatılmışsan bana ağlama salaklığına yan demesi süperdi mesela Robin'in kaptanım sinirlenince ona ayak uydurmalıyım dedikten sonra rakibini paket etmesi keza öyleydi.
Vs'ler iyi olmuş, Luffy'i hep böyle dövüştürsünler adama tek kelime edenin ağzına vururum :a:Luffy'nin kafasında makineli tüfek olan adama attığı yumruk sağlam bi açılış yaptı heralde izleyeceğim en sağlam hareket budur derken Tesoro'nun güç arttırıp Luffy'e vurduğu yumruk ardından gene Luffy'nin Spamdana attığı yumruk fenaydı. Özellikle Spamdana atılan yumruk tam bi sanat eseri açıp açıp tekrar izliyorum.
Zoro'nun elemanı kestikten sonra şimdi de zevkten çığlık at demesi iyiydi ama Luffy ve Tesoro'nun yanında sönük kaldı.
Yani ben filme bayıldım gerek kötü adamı olsun gerek komedi olsun gerek meyve güçleri olsun gerek dövüş olsun tam bi görsel şölendi benim için, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum :respect:
Ciddiysen 40. dakikada kalmıştım devam edeceğim...

İyi gazladın beni. Hadi bak izleyeceğimiz kaldığım yerden. Çünkü beni hiç sarmadı. Gereksiz açık sahneler bizimkilerin ciddiyetsizligi felan..
O açık sahneleri sallayacaksın, animenin farzları bunlar yapacak bişey yok :bilmem: Luffy döktürüyor, Luffy sevgim depreşti az daha uzasa film avatara Luffy yapacaktım :at:

cp0 nun diğer üyelerinin lucciden daha güçlü olduğuna inanıyorum aynı cp9 da ki gibi lider güçsüz diğerleri güçlü.akaya hakaret olmuş film. zaman kaybı...

Uzun zamandır animesini izlemediğimden film bana güzel geldi. Özlemişim karakterleri görmeyi. Keşke gereksiz şov sahneleri yerine bol bol dövüş sahneleri koysalardı.Dövüş açısından yetersiz ama eğlenceli olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık