Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Pekiiii, bunu diyen mangayı çizen Oda mı? Hayır. Bunu diyen sbs ve card ları yapan Oda. Büyük oyunu görün artık ya lütfennnnn. Söylemeyecektim ama söylüyorum Oda çift kişilikli hadi çıkın işin içinden şimdi.
sbsde demesi yalanlamak için yeterli. mangada yazacak sbs ve vivrelere inanın diye.
Ne demeye çalışıyorsunuz şimdi siz :S Cilt veya kart falan mı satmaya çalışıyorlar yani :S Cidden inkarın da bu kadarı...

Ne demeye çalışıyorsunuz şimdi siz :S Cilt veya kart falan mı satmaya çalışıyorlar yani :S Cidden inkarın da bu kadarı...
Valla yalandan para kazanıyorlar, ayıp be zaten mangadan bir ton kazanıyor, bir de gerçek olmayan bilgilerden kazanıyor herif. Oda sahtekar mı? Yoksa gerçekten bir dahi mi?

Valla yalandan para kazanıyorlar, ayıp be zaten mangadan bir ton kazanıyor, bir de gerçek olmayan bilgilerden kazanıyor herif. Oda sahtekar mı? Yoksa gerçekten bir dahi mi?
Filmleri gidip izleyin bak o kadar karakter tasarladım çizdim, BENim elimden çıktı, o kadar önemli BİLGİler verdim diyor adam. Sen gidip bunlara cidden PAZARLAMA hamlesi olarak bakıyorsan özür dilerim ama gözünü Mihawk haterlığı kör etmiş.

şimdi oda sbsde luffnin anasını çizdim dese millet 900 bölüm manga sayfasını kadın arayarak hatmedip sanji cosplaye dönüşür. saklı seçilmişler

İtachi'cim ikisi aynı şey değil ne yazık ki. Şimdi elmas konusunda bize sunulan verilere bakacak olursak elmasın kesilebilen bir madde olmasından ziyade kesilemeyen bir madde olması daha makul. Bu yüzden elmasın kesilemeyen bir madde olduğunu farz ederek yorum yapılmalı. Buna göre eski devrin en güçlü ikilisi kim ? Wb-Roger. Bu ikiliden biri Chinjao'nun kafayı direkt yamultur. Ama elmas, devrin en güçlü kılıç ustası tarafından da kesilemeyen bir madde. Aradaki fark burdan kaynaklanıyor.

Ayrıca elmastan daha az sert olan her şeyin kesilip elmasın kesilememesi ya da Mihawk'ın elması kesmek için çalışması, Mihawk'ın gücünden bir şey kaybettirmez. Zira elmastan daha az sert her şeyi kesen adam evrendeki herkesi ve her şeyi kesecek güce sahiptir zaten. Buna yonkoular da dahil. Dolayısıyla elması kılıç ustaları için "anti madde/meyve" olarak düşünürsek Mihawk'ın ya da X kılıç ustasının gücünü değerlendirmek için elmas bir ölçüt olarak kullanılamaz şu an. Umarım açıklayıcı olmuştur :p
Konuşurken o kadar çok kıvranmışsın ki :(
Mihawk'ın elması kesmek için çalışması, Mihawk'ın gücünden bir şey kaybettirmez.
Garpın da tek atmak için çalışması bi şey kaybettirmez.

Hayır bi de Garp adama tek atmış zaten. Üstelik Garpın en güçlü hali de denilmemiş o zaman için. 30 yıl önce deniliyor. Gereksiz gömme çabaları bunlar. Neticesi nedir; Garp 500 milyonluk adama tek atmştır.

Garpın da tek atmak için çalışması bi şey kaybettirmez.

Hayır bi de Garp adama tek atmış zaten. Üstelik Garpın en güçlü hali de denilmemiş o zaman için. 30 yıl önce deniliyor. Gereksiz gömme çabaları bunlar. Neticesi nedir; Garp 500 milyonluk adama tek atmştır.

Oldu mu ? Tamam öyle diyorsan öyledir :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık