Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Aslında ODA'nın kendisi son SBS'de bununla ilgili bir şey dedi.

Son sbsde 9. soruda mangadaki her karaktere ayrı ayrı vakit ayırırsam yetiştiremem o yüzden çok takılmayın devam edin ama illa merak ediyorsanız sbs ve vivre cardlardan takip edebilirsiniz demiş.
Ben ikna oldum, artık her şeyi Oda onaylı kabul ediyorum, bu iş bitmiştir.

Yenmiş derken ? Yüzünün yarısını alan adamı diyorsun sanırım. Peki o adama ne olmuştu ki ? Ha aşağı düşüp geri gelmişti
Matematik basit.

Akainu WB'ye verdiği darbelerin tamamını ya kalbi tekleyip diz çökmüşken,(Bunu orada Moria'da yapabilir.)
Ya da %99 ölüyken veriyor(Kafasına verdiği darbeden bahsediyorum adam tonla darbe almışken o halde bile WB üstün dövüşüyordu.)

E kalbi teklemeden önce zaten WB'nin hasar yemişliği yok, magmasını üfleyerek söndürüyordu Akainu'nun. Bana söyler misin acaba nereden geliyor bu Akainu değirmeninin suyu?

"B, A'dan darbe aldı o zaman A>B'dir" mantığı bir versus yorumcusu için en büyük eksidir. O yaraları hangi şartlarda verdi, handikapları, üstünlükleri nelerdi. Bunlara bakmak, analiz etmek gerekir.

Aslında ODA'nın kendisi son SBS'de bununla ilgili bir şey dedi.

Son sbsde 9. soruda mangadaki her karaktere ayrı ayrı vakit ayırırsam yetiştiremem o yüzden çok takılmayın devam edin ama illa merak ediyorsanız sbs ve vivre cardlardan takip edebilirsiniz demiş.
Ben inanmıyorum, mangada görmem lazım. Bunu söyleyen Oda'ya inanmıyorum, ben mangayı çizen Oda'ya inanırım, diğer Oda'nın dedikleri beni ve forumu ilgilendirmiyor.

Adam sbsde sbs ve kartları bekleyin demiş, daha ne demesi lazım inanmanız için be.
Pekiiii, bunu diyen mangayı çizen Oda mı? Hayır. Bunu diyen sbs ve card ları yapan Oda. Büyük oyunu görün artık ya lütfennnnn. Söylemeyecektim ama söylüyorum Oda çift kişilikli hadi çıkın işin içinden şimdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık