Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

O zaten yanlıştı Roger ve Garp defalarca birbirimizi öldürmeye çalıştık diyor.Denk dövüş olduğu kesin değil.Denk dövüşten kasıt seviyesi aynı bir mücadele.Roger seviye olarak çok yüksekken onunla boy ölçüşecek şeyler yapmak gibi.Adamın şansla yada başka birşeyle filoyu dalgaların içine gömdüğü düşünülürse aynısını meyveyle Tsunami yapan beyazsakal da boy ölçüşecek şekilde yapabiliyor tarzında yani.Buggy'nin kaptanı karşısında hiç görmediği bir performans sergilemiş kısacası bu adam karşılık verme açısından.Yarın Buggy tayfadayken Garp'ı hiç görmedi diye bir manga bilgisi gelirse o zaman bu bilgi geçersiz olur.Fakat şu durumda geçerliliğini koruyor.
Biliyorum, örnek verdim sadece.
Aynen dediğin gibi güncel bilgilerle yürümek lazım.

E ben de diyorum ki. WB en güçlüymüş. Roger sonra bunu geçmiş. Tıpkı luffynin şuan kaidodan güçsüz olması ve ileride geçecek olması gibi.
Bu konuda da mı inkara başladın şimdi? Bravo. :)

Kart bilgisine göre Beyazbıyık, Roger varken de dünyadaki en güçlü adammış. Roger ona denk olan tek kişiymiş. Bu açıdan bakarsak, Mihawk'a denk kılıç ustaları olduğu söylenebilir. Örneğin Vista.
Bende böyle düşünüyorum, WB'ye yakın güçte kişiler var, Shanks gibi. Akainu'ya yakın güçte amiral var Aokiji gibi. Mihawk'a yakın ve denk kılıçustası da Vista, ve büyük ihtimalle onu yenen Shiryu.

Yalnız bir kontrol edeyim dedim wikia bilgileri çoktan doğru olarak almış gibi görünüyor.Diğerlerine de bakacağım.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Jinbe

Bu ödüller direk mangakadan geliyor zaten sbs gibi yerlerde ancak açıklıyor bir başkasının bileceği şeyler değil.

Eğer Roger bilgisi doğruysa şu an adamdan şüphe duymaya başladım.Ki muhtemelen bilgi doğru.Herhalde Luffy gibi g4 tarzı birşey açtı öyle yendi beyazsakalı ne bileyim aklıma değişik şeyler geliyor. :) En güçlü kabul edilmedi ama yendi.Ve Wb o dövüşte denk dövüşebilecek tek kişi olarak görüldü gibi artık Roger ne yaptıysa.

Yalnız bir kontrol edeyim dedim wikia bilgileri çoktan doğru olarak almış gibi görünüyor.Diğerlerine de bakacağım.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Jinbe

Bu ödüller direk mangakadan geliyor zaten sbs gibi yerlerde ancak açıklıyor bir başkasının bileceği şeyler değil.

Eğer Roger bilgisi doğruysa şu an adamdan şüphe duymaya başladım.Ki muhtemelen bilgi doğru.Herhalde Luffy gibi g4 tarzı birşey açtı öyle yendi beyazsakalı ne bileyim aklıma değişik şeyler geliyor. :) En güçlü kabul edilmedi ama yendi.Ve Wb o dövüşte denk dövüşebilecek tek kişi olarak görüldü gibi artık Roger ne yaptıysa.
Sende bendensin gel :D

La zaten bunu yapmıyorlar mı :D Ace hakkında dediğim bişey yok bu arada, ki ben Ace'i ezikleyecek bişey de söylememiştim, savunmuşluğum bile var.
Evet manga için yapıyorlar ama yorumlayarak yapıyorlar çeşitli bahaneler üretiliyor veya analiz farklılıkları oluyor.Benim demek istediğim A ödül bilgisi doğruysa B hikaye bilgisi kesinlikle yanlıştır şeklinde.Bulgur değil ki bu ayıklayasın vivre card. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık