Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
Bu adama kötü diyen ya bizi yiyor ya da hayal dünyasında yaşıyor. Sakazuki bizim gerçek dünyamızdaki insanlara kıyasla iyi bir karakter. Sen ben daha kötüyüzdür ama bu kötülüğü gerçekleştirebilecek gücümüz yok.
Yok artık Riful-chan.
Sevgi kelebeği de direk istersen.
Kalkıp Doflamingo'yla falan kıyaslayacak değilim ve kesinlikle evet görevini yaptığını düşünüyorum ama bu onu yine de "kötü" tanımından çıkarmaz. Zorba, acımasız ve şiddet yanlısı birisi kendisi. Neyseki mesleği ona bu konuda özgürlük ve hak veriyor.
Ama bu adam Marine olmasa Kaido gibi bir şey olurdu. Nasıl "kötü" değil?

Çocukların suçu yoktu orada belki daha fazla kaynak harcayarak gene oradaki kişilerin bu kitabe okuyup okuyamadığını öğrenebilirdi. Başka yöntemler kullanabilirdi. Sonuçta masum insanları öldürdü.
Robini ölüme terk eden kötü niyetli insanlar onlar.

Genel manada haklı olmasa da sivil katliamı ölmeleri icimin yağını eritmistir. Robini gemiye almamislardir. Tanrinin gazabini da yemislerdir.

Robini ölüme terk eden kötü niyetli insanlar onlar.

Genel manada haklı olmasa da sivil katliamı ölmeleri icimin yağını eritmistir. Robini gemiye almamislardir. Tanrinin gazabini da yemislerdir.
Kötü niyetli değiller bence haklılardı sonuçta o kız zaten onların aradığı kişi kitabe okuyabiliyor.

Robin'den baglanip Akainu'nun pakligi ispatlanmaz. Tanri'nin cezasi Akainu-Sama'ysa bilemem. Akainu'nun amaci bi kere o bile degil lutfen :D Akainu Robin'i gorse Ace'ten daha beter yapmazsa ben bir sey bilmiyorum.

Hala firar eden askeri savunanlar var.Dedeniz Babaanneniz Kurtuluş Savaşındayken firar eden askerler İstiklal Mahkemelerinde idam ediliyordu.Tarihte hep böyle oldu.Asker Firarisinin cezası idamdır.Coby'nin yaptığı hata gibi.2 aile çocuklar diyince hemen yumuşuyor bazı insanlar.Ama Kaido Mama Teach haksız katliam yapınca eğve eğve.

Yok artık Riful-chan.
Sevgi kelebeği de direk istersen.
Kalkıp Doflamingo'yla falan kıyaslayacak değilim ve kesinlikle evet görevini yaptığını düşünüyorum ama bu onu yine de "kötü" tanımından çıkarmaz. Zorba, acımasız ve şiddet yanlısı birisi kendisi. Neyseki mesleği ona bu konuda özgürlük ve hak veriyor.
Ama bu adam Marine olmasa Kaido gibi bir şey olurdu. Nasıl "kötü" değil?
Animelerde bulunan idealize edilmiş iyi karakterleri kıyas alırsan Sakazuki evet, kötü biridir. Ben bizim dünyamızdan bahsediyorum. Bizim dünyamızda anime iyilerine yakın bir tek insan bile bulmazsın. Herkes gerek gördüğünde fırsat bulursa pislik yapar. Pislik yapmayanın gücü yetmiyordur. Sadece askere gitmek bunu görmene fazlası ile yeter ya da iş hayatında bunu çok ama çok rahat görebilirsin ya da en basitinden herhangi şeyin kuyruğana gir ve çirkince yapılan öne geçme yarışını izle. Milyon tane örnek var.

İşte, askerde, sokakta bütün insanlar kötü ve ben iyi miyim? Hayır. Herkes insan, herkes kendince yaşamaya çalışıyor. Sakazuki ise bizim bu insanlığımıza sahip değil çünkü adam hayali bir karakter. Saf kötü olarak resmedilse tamam ama öyle biri de değil. Bu durumda bizden elbete daha iyi olacak 01746-kun.

Netice olarak Saka kötü diyen de demeyen de aslında Saka'dan daha kötü zaten, bu durumu dile getirdim sadece.
Yoksa Saka sevgi kelebeği değil tabii ama adaletin gülü'dür kendisi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık