Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece Evrenindeki En Büyük Kaybedenler

En büyük kaybeden Sanjidir.

*Kötü bir ailede doğ. Baban ve erkek kardeşlerin sana eziyet çektirsin.
*Açlıktan ölümle burun buruna gel.
*2 Yıl Okama adasında kal.
*Kız tavlamak için o kadar uğraş sonra kimse sana yüz vermesin. (Pudding var ama o da başta o kadar aşağıladı :ehe: )
*Big Mom seni kandırsın, Pudding senle alay etsin.

Daha saymadığım neler neler var. Oda seni bir mezara koymadığı kaldı be Sanji :artiz:

Tartışmasız Garp.
Adeleti sağlamaya çalıştı , adaletsiz bir sisteme yıllarca hizmet etti. Ama ona rağmen yine bir şeyi değiştiremedi.
Korsanların korkulu rüyası olan Garp'ın kendi devrindeki güçlü korsanlara bakalım ;
-En büyük amacı Roger'ı yakalamakmış, Roger kendisi teslim olana kadar beceremedi.
-Bazılarına göre Beyazsakaldan daha güçlü ama Beyazsakal Marineford'u basana kadar ve Akainu, Teach, Kizaru vs. öldürene kadar Beyazsakala bir şey yapamamış.
-Big mom onun Prime dönemlerinden yaşlılığına kadar denizlerde hüküm sürmüş.
-Keza Kaido'da yıllarca istediğini yapmış.
Tek icraati Rocks olayı ama fanları her ne kadar tahminlerini gerçekmiş gibi dayatıp, olmayacak hülyalara dalsalarda o olayda meçhul. Ve meçhul olan olayın içinde bile Roger Korsanlarının payı epey büyük.

2 büyük amacı olduğunu gördük.
1- Adaleti sağlamak
2- Güçlü korsanları yakalayıp, sivilleri korumak.
Yakaladığını gördüğümüz/ duyduğumuz tek isimli korsan Don Chinjao sanırım.
Bana göre her iki amacında da kalıcı bir başarı sağlayamadı.

oden, garp ve beyazsakal arasında kalıyorum ama odenin 9 kınları hayallerini gerçeklestirecek mirasçıları var ,beyazsakalın tayfası var misyonunu ideasını yürütebilecek ama garp ın kaybının telafisi ya da tesellisi yok gibi

WB niye kaybediyormuş ya ? Adam onca zaman ailesiyle yaşamış veletlerinin en küçüğü 20'sini geçmiş ne yapsın yani dünyaya kazık mı çaksın :bilmem:

One Piece evreninin en büyük kaybedeni de benim Ace öldü mal Lütfüyü izliyoruz :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık