Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece "Episode A" [Manga]

Adam aşırı özeniyor ya. İleride seri bitince Boruto tarzı bir zımbırtı çıkarırlarsa bu adama çizdirsinler.

basit bi karakterin yüzünü yirmi milyon çizgi ile görüp daha iyi diyecek değilim. iyi olduğunu tartışmıyorum keza, "daha" olup olmadığını tartışıyorum, eleştiriyi anlamadan tanımlamaya çalışmışsın. karakterleri hakkıyla falan görme durumu yok, boku çıkarılmış bi netlik var. gerektiğinden fazla bi emek var. her karakterin yüzünü tek tek bu çizimlerden seçip avatar olarak kullanabilirsin ama bi mangayı netlikte çizmek aşırı boş iş.
Adam özendi diye eleştiriyorsun lksajdlksalkj.
Ayrıca Boichi'nin çizim stili aşırı uyduruk,duyguları iyi yansıtamıyor.

basit bi karakterin yüzünü yirmi milyon çizgi ile görüp daha iyi diyecek değilim. iyi olduğunu tartışmıyorum keza, "daha" olup olmadığını tartışıyorum, eleştiriyi anlamadan tanımlamaya çalışmışsın. karakterleri hakkıyla falan görme durumu yok, boku çıkarılmış bi netlik var. gerektiğinden fazla bi emek var. her karakterin yüzünü tek tek bu çizimlerden seçip avatar olarak kullanabilirsin ama bi mangayı netlikte çizmek aşırı boş iş.
"Bir mangayı netlikle çizmek aşırı boş iş." bunu görmem yetti teşekkürler, daha fazlasına gerek yok.

Adam özendi diye eleştiriyorsun lksajdlksalkj.
Ayrıca Boichi'nin çizim stili aşırı uyduruk,duyguları iyi yansıtamıyor.
her çizginn b önemi var taamma! ben beyazbıyık haşmetlimizin marineforda çıkarken dalgalanan kaptan ceketindeli tüm iplikleri görmezsem, rayleighin köşe fırçası no:4 sakalını görmezsem, jinbeinin burun kıllarını, bebek poposu gibi baldırlarını, şenksin düz kafasını, türkiyede ucuza geliyor diye yaptırdığı kusursuz saç çizgisini görmeden sertleşemiyorum

Adam cidden emek verdi ayrıntılı çizip karakterleri daha iyi görmemizi sağladı diye eleştiri yiyor la, çok komik valla bir lafım yok burada bitebilir bu tartışma akjsdjsd.
ben adamın daha iyi çizdiğini eleştiriyorum, böyle bi mangayı bu netlikte çizmek boş iş. daha iyi yapmıyor kimseyi, herifçi oğlu hala anlamamış eleştiriyi ayrıntılara takıldığımı, tartıştığımı sanıyor. fikri anlamamış tartışma başlattığını ve bitirdiğini sanıyor aşgksöf çevirilerinde başarılar, umarım yüksek çözünürlü fontlar kullanıyorsundur, vektörle çalış

Boichi sadece güzel çiziyor o kadar. Aynı karakter tasarımlarının ismini değiştirip dursun anca.

Detay konusuna gelirsek; fanart olarak iyiler, onun dışında Op gibi bir seriye ben de yakıştıramıyorum. @twei 'nin de anlatmak istediği bence o, Op'a gitmiyor. Ki Op'u sadece bir karakterin detaylı çizilmesi için değil, arka planda olan detaylar için övgü alırdı.

her çizginn b önemi var taamma! ben beyazbıyık haşmetlimizin marineforda çıkarken dalgalanan kaptan ceketindeli tüm iplikleri görmezsem, rayleighin köşe fırçası no:4 sakalını görmezsem, jinbeinin burun kıllarını, bebek poposu gibi baldırlarını, şenksin düz kafasını, türkiyede ucuza geliyor diye yaptırdığı kusursuz saç çizgisini görmeden sertleşemiyorum
Mhhhhh mhhhhhhhhhhh minik minik iniltiler eşliğinde okudum yorumu......

ben adamın daha iyi çizdiğini eleştiriyorum, böyle bi mangayı bu netlikte çizmek boş iş. daha iyi yapmıyor kimseyi, herifçi oğlu hala anlamamış eleştiriyi ayrıntılara takıldığımı, tartıştığımı sanıyor. fikri anlamamış tartışma başlattığını ve bitirdiğini sanıyor aşgksöf çevirilerinde başarılar, umarım yüksek çözünürlü fontlar kullanıyorsundur, vektörle çalış
Kanka sen niye bu kadar kızgın ve gerginsin ya :D valla anlamıyom seni.

Onun dışında adam "baştan bir uyarlama" yapıyor tabii ki de çizim tarzı değişecek ve kendi tarzını yedirecek. Benim burada anlattığım bu seriyi OP çizimlerine göre yargılamamak, sen de bunu yapıyorsun. Çok gerginsin sakin ol azıcık radarın benim yaptığım çeviriye kadar gitmiş nereden laf sallayacağını şaşırmışsın.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık