Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 140 68.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 65 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    205
Bu arada oyuncuların teaser izlerken ki reaksiyonları bir tek bana mı yapmacık geldi ? Burada herkes çok samimiler falan demiş :D
Her sahnede "hahah, voav, ihihhi" falan yapmışlar. Hadi cgi sahnelerin bitmiş halini görmemiş olabilirler ona tepki vermeleri normal de muhtemelen en az birkaç defa tekrarlamak zorunda kaldıkları kendi repliklerinide mi hatırlamıyorlar da ilk defa duymuş gibi tepki veriyorlar :D
Bana samimi geldi çünkü diğer yapımlardaki oyunculuklarına bakınca Emily ve İnaki bunu oyunculkla yapabilecek kişiler değil. Diğerleri zaten öyle pek duygusal tepki vermemiş onlar her sahneye vavv falan demiş.

Bu tür oyuncu tepki videoları bana her zaman için kolpa gelmiştir. O sahnede olmayan ve çekimini görmemiş bir oyuncu izlediği bir şeye şaşırsa anlarım, ama adam kendi yaptığı role aşırı tepki veriyor sanki ilk kez görüyormuş gibi.
Tabi işin biraz reklam kısmı da vardır o yüzden fazla bir şey diyemiyorum ama en azından daha inandırıcı rol kesebilirdi :)

Bana samimi geldi çünkü diğer yapımlardaki oyunculuklarına bakınca Emily ve İnaki bunu oyunculkla yapabilecek kişiler değil. Diğerleri zaten öyle pek duygusal tepki vermemiş onlar her sahneye vavv falan demiş.
İnaki nin ağlamasına bir şey demiyorum onun için belki hayal projesi olabilir,duygusaldır falan ben asıl takıldığım kısım senin de bahsettiğin gibi her sahneye vaav tarzı tepkiler vermeleri.Böyle olunca youtube daki animelere aşırı reaksiyon veren kişilere benzetiyorum :D

Bu tür oyuncu tepki videoları bana her zaman için kolpa gelmiştir. O sahnede olmayan ve çekimini görmemiş bir oyuncu izlediği bir şeye şaşırsa anlarım, ama adam kendi yaptığı role aşırı tepki veriyor sanki ilk kez görüyormuş gibi.
Baya bir cgi ekleniyor muhtemelen. Kendi oynadıkları ile gördükleri arasında dağlar kadar fark olabilir

İnaki nin ağlamasına bir şey demiyorum onun için belki hayal projesi olabilir,duygusaldır falan ben asıl takıldığım kısım senin de bahsettiğin gibi her sahneye vaav tarzı tepkiler vermeleri.Böyle olunca youtube daki animelere aşırı reaksiyon veren kişilere benzetiyorum :D
Orası öyle canım. : ))

Dün yayınlanan lar arasında 10 m Rachel stone ile 7.3 m one piece takip ediyor.

Bence bu Netflix'in bile beklediğinin üstünde bir populerlik.

Sahnede izleyenler ve yayında izleyenlere değinmiyorum bile. Millet one piece diye diye kudurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık