Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 140 68.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 65 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ben saçlarından dolayı o yorumu yaptım. Ayrıca Buggy karakteri psikopat palyaço stereotipinde bir karakter değil, sıradan bir komedi karakteridir. Joker ya da Pennywise tarzı bir tipi veya kişiliği hiçbir zaman olmadı.
Genel olarak dizinin bu kıyafet saç baş olayları bayağı sıkıntılı duruyor. Özellikle şapkaya gıcık oldum

Konunun live actiondan değişmesi iyi olmuş.

Çünkü live action değildi. Her yerde öyle geçiyor bir de.
Başlık degismisken değinmek lazım. Nami'nin saçları çok kötü

Bu arada oyuncuların teaser izlerken ki reaksiyonları bir tek bana mı yapmacık geldi ? Burada herkes çok samimiler falan demiş :D
Her sahnede "hahah, voav, ihihhi" falan yapmışlar. Hadi cgi sahnelerin bitmiş halini görmemiş olabilirler ona tepki vermeleri normal de muhtemelen en az birkaç defa tekrarlamak zorunda kaldıkları kendi repliklerinide mi hatırlamıyorlar da ilk defa duymuş gibi tepki veriyorlar :D

Bu arada oyuncuların teaser izlerken ki reaksiyonları bir tek bana mı yapmacık geldi ? Burada herkes çok samimiler falan demiş :D
Her sahnede "hahah, voav, ihihhi" falan yapmışlar. Hadi cgi sahnelerin bitmiş halini görmemiş olabilirler ona tepki vermeleri normal de muhtemelen en az birkaç defa tekrarlamak zorunda kaldıkları kendi repliklerinide mi hatırlamıyorlar da ilk defa duymuş gibi tepki veriyorlar :D
Bu tür oyuncu tepki videoları bana her zaman için kolpa gelmiştir. O sahnede olmayan ve çekimini görmemiş bir oyuncu izlediği bir şeye şaşırsa anlarım, ama adam kendi yaptığı role aşırı tepki veriyor sanki ilk kez görüyormuş gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık