Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Pace Türkçeleştirme Projesi - onepacetr.net - (%95)

Selamlar emeği geçen herkese teşekkür ederim. Google drive dan toplu olarak indirme şansımız varmı? Yani klasör olarak görebilsek benim gibi arşiv yapan kişiler için çok iyi olur.

Güzel iş ancak paneller arası fark-atlamalar fazla olacak gibi

Bu şekilde yapılacağına tr ye başka seri veya novel kazandırmak daha doğru olur gibime geldi. Yinede okuruz , birşey yaptığımız yok sonuçta , eleştiri dışında :p
Yapanların eline sağlık.

Bu şekilde yapılacağına tr ye başka seri veya novel kazandırmak daha doğru olur gibime geldi. Yinede okuruz , birşey yaptığımız yok sonuçta , eleştiri dışında :p
Yapanların eline sağlık.
katılmıyorum 1000 küsür bölümlük animeyi kime izletebilirsin. Üstelik filler bölümler dışında canon bölümlerin içi de filler sahne dolu. Benim gibi fillersız izlemek isteyenler için bulunmaz nimet bu seri.

katılmıyorum 1000 küsür bölümlük animeyi kime izletebilirsin. Üstelik filler bölümler dışında canon bölümlerin içi de filler sahne dolu. Benim gibi fillersız izlemek isteyenler için bulunmaz nimet bu seri.
Hocam olabilir de filler izlemeyecek adam gitsin manga okusun direk , zaten animenin tercih sebebi olması hata oluyor. Evet Canon için de filler var ama tek sorun bu değil mangadan farklı cok fazla yer var.

Bunların düzeltilmesi nihayetinde imkansız gibi. Çünkü ne kadar sade olmaya çalışılsa da içerik farklı.

Dediğim gibi benim fikrim bu yönde.
Tabiki son kullanıcıyım zararım yok hepsine okeyim :)

Yapanların eline sağlık.
Arkadaş çeviri yapmıyor ki kendisi de demiş zaten İngilizcesinin yok denecek kadar az olduğunu, entegrasyon yapıyor. Kesilmemiş animenin altyazılarını One Pace'nin kesilmiş versiyonundaki altyazıya geçiriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık