Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Pace Türkçeleştirme Projesi - onepacetr.net - (%95)

neden gelmiyor ama diğer tüm sezonlar gelmiş

Çünkü orijinal site o sezonların tamamını yayınlamadı. Arabasta 5 Bölüm eksik, Skypiea nın yarısı düzenlenmemiş daha. Water Seven ayni şekilde tamamlanmamış. Üç arc yarım yani

Jaya, Fishman Island, Punk Hazard tamamlanmış.

Wano da devam ediyor.

Buradan hesap et. Önce tamamlanan sezonlar mi yayınlanır yoksa yarım olanlar mı? Önümüzdeki süreçte beklemen gereken ilk sezonlar Wano nün gerisi, Jaya, Fishman Island, Punk Hazard.

İlerleyen dönemde çıkacak olanlar Arabasta, Water Seven, Skypiea

Sitenizde olmayan bölümleri başka siteden donmadan izlemiştim ama sonraki bölümlerde sitenize geçince 20dklık bölüm sürekli donduğu için 1 saatte biter oldu sitedeki bölümler nedense çok fazla kasıyor izlettirmiyor (sorun internetle alakalı değil) düzeltilecek mi acaba merak ettim

gönüllü yapılan bir işe olumsuz birşey söylemek istemem ama ingilizce versiyonuna yetişmek açısından birşeyler yapılıp proje hızlanamaz mı acaba? yeni çevirmenler gibi.

gönüllü yapılan bir işe olumsuz birşey söylemek istemem ama ingilizce versiyonuna yetişmek açısından birşeyler yapılıp proje hızlanamaz mı acaba? yeni çevirmenler gibi.
Hızlanmak için yeni çevirmen almak çözüm değil. Her bölümü tek tek kontrol edip hataları düzelten kişi, bunları yayınlayan ve sizlere sunan benim. Şu anda 3 tane çevirmen arkadaşla çalışmam bile benim için yorucu. Hepimizin bir hayatı var, bütün vaktimizi bu işe ayıramıyoruz. Bana kalırsa yeterince hızlı olduğumuzu düşünüyorum. %30luk az bir kısım kaldı. Tahminimce 3-4 ayda bitirebileceğimiz bir iş yükümüz var. 50 tane çevirmenle çalışabilirim saolsunlar çok talep ve istek oluyor. Ama reddediyorum. Çünkü bunları kontrol eden kişi "tek kişi" olduğu için bir anlam ifade etmeyecektir. Dediğin gibi gönül işi olduğu için de elimdeki kaliteli çeviri yapan arkadaşlara da hadi biraz hızlan demeyi doğru bulmuyorum. Bu işler denge ister. Az bir şey kaldı biraz sabır ..

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık