Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Pace Türkçeleştirme Projesi - onepacetr.net - (%95)

yıl 2018'den önceki sezonları yeniden düzenleyeceklerini biliyorum. Ama şu anda böyle bir şey yok. Kallavi bir düzenleme olacağını da sanmıyorum. Şu anki hali yeterince anlaşılır, seriye ihanetlik bir hata göremedim. Altyazı, kalite ve basit hataları mutlaka yeniden düzenleyeceklerdir. Onlar düzenleseler biz de ona göre düzenleriz. Tabii proje o zaman da devam ediyorsa.. :)

Peki her şey mangaya mi sağdık. Mesela bu Shabaody deki Law ve Kid in tayfasının Pasifista ile kapıştığı filler vardı. Bence hoş bir eklentiydi animede gormuyorduk olanları. Bu örnek gibi kısımlar var mı? Ya da Crocus un ilk gözüktüğü kısımdaki uzun bakışmalar falan :D

Peki her şey mangaya mi sağdık. Mesela bu Shabaody deki Law ve Kid in tayfasının Pasifista ile kapıştığı filler vardı. Bence hoş bir eklentiydi animede gormuyorduk olanları. Bu örnek gibi kısımlar var mı? Ya da Crocus un ilk gözüktüğü kısımdaki uzun bakışmalar falan :D
Filler yok mangaya sadık ilerliyorlar. Dediğin sahneleri hatırlamıyorum. Siteden kontrol edebilirsin.

Arabasta ve Skypiea ne zaman eklenirrr
Daha önce de sormuştun. Gayet anlaşılır bir cevap yazmıştım.

" Yakın bir zamanda gelmeyecek. Hangi sezonlar üzerinde çalıştığımızı ilerleme bağlantısından görebilirsin. "

Sorduğun sezonları orjinal animeden takip edebilirsin. Defaatle sorman anlamsız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık