Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] On İki En Üstün Sınıf Kılıcın Kullanıcıları

On iki en büyük şaheseri kullanan diğer kılıç ustaları

• Kullanılan toplam oy
    96
Oden gibi üst düzey bir kılıç ustasının süper sonik kılıcı da 21'lik olunca insan ister istemez 12'liklerden çok canavarca özellikler bekliyor. Wado üst düzey sağlam bir kılıç. Shinsui diğerlerinin slashlerini emiyordu. Zoro'ya iş düşsün diye 21'lik yapmış gibi Enma'yı. Karartınca 12'lik olacak herhalde.
Slash enme olayını hatırlayamadım?

Shusui'nin en göze çarpan özelliği dayanıklığı/sertliğiydi. Zoro dövüş uzarsa kılıçlarının kırılacağını söylemişti. O kılıçlardan biride en iyi 21 kılıçtan biriydi. Tabi bu kılıçtan kaynaklı mı yoksa Ryuma'nın hakisinden dolayı kılıcın kararmasındandır bilinmez.

Son düzenleme:
Slashleri sömürüp tek bir koca slash yapması.

Sahnenin öncesine de bakmak lazım. Bir daha böyle bir muhabbet geçmedi çünkü. Kaçıncı bölüm olduğunu biliyor musun?
Gorosei garanti bence. Zaten Nidai 21'lik. Shodai de 12'lik işte. Shiryu ve King de sürpriz yapabilir.
Shiryu'nun 2 yıl önceki kılıcının 12'lik olmasını beklemiyorum ama belki değiştirir ya da değiştirmiştir.
Bence King'de 21'lik var.
Shusui'nin en göze çarpan özelliği dayanıklığıydı. Zoro dövüş uzarsa kılıçlarının kırılacağını söylemişti. O kılıçlardan biride en iyi 21 kılıçtan biriydi.
Tabi bu kılıçtan kaynaklı mı yoksa Ryuma'nın hakisinden dolayı kılıcın kararmasındandır bilinmez.
O mevzu Ryuma'nın tekniği ile alakalıydı. Direkt kılıcı kırmaya yönelik saldırıyordu.

Üye silindi 1004

Sahnenin öncesine de bakmak lazım. Bir daha böyle bir muhabbet geçmedi çünkü. Kaçıncı bölüm olduğunu biliyor musun?
474 da gerçekleşiyor bu olay. Oda geçirmedi evet fakat kılıcı tanıtırken böyle bi ekstrası varmış gibi tanıtılmıştı.

Shiryu'nun 2 yıl önceki kılıcının 12'lik olmasını beklemiyorum ama belki değiştirir ya da değiştirmiştir.
Bence King'de 21'lik var.

O mevzu Ryuma'nın tekniği ile alakalıydı. Direkt kılıcı kırmaya yönelik saldırıyordu.
Teknik olduğu kesin değil Zoro sadece teknik mi ki diye düşündü. AMa Oz ile dövüşürken gene kılıcın sertliğinin benzersiz olduğu üzerine dinazor çıksa 1mm esnemiyeceğini söylendi.

Tabi kesin bir tanıya varmak zor. Ama kılıcın sertliği benzersiz diyebiliriz.

Elbaf kralında da vardır bir tane.
Wg'nin fetö yapılanması olan Sword'un başındaki eleman bildiğimiz biri değilse 12'liklerden birini taşıyordur.

Teknik olduğu kesin değil Zoro sadece teknik mi ki diye düşündü. AMa Oz ile dövüşürken gene kılıcın sertliğinin benzersiz olduğu üzerine dinazor çıksa 1mm esnemiyeceğini söylendi.

Tabi kesin bir tanıya varmak zor. Ama kılıcın sertliği benzersiz diyebiliriz.
Evet şimdi bakarken fark ettim. Diğerlerine göre daha ağır olduğundan falan bahsediyor. Ancak Ryuma'nın saldırıları da etkilidir muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık