Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Örgüt Savaşları

1. grup; tobi dedigin için obitoyu rinnegansız aldım o gruptan chrollo cıkar.rinneganı olsaydı alırdı chrolluyo bence.

2. grup ; itachi genjutsu kullanamasa bile akıllarını alır onların ameterasu hükmü gereği dokundugu herseyi yakar kum bile olsa,susanoyu saymadım.

3. grup ; nobunaga cok saglam adam acayip saygı duyarım ama kakuzu daha avantajlı 5 ayrı bedende kombine element saldırıları yapar,law ise gitsin kumdan kale yapsın :D o yüzden kakuzu.

4. grup ; hancock machi ve konanla bas edemez,ama bence machi konandan daha komplike dövüsür.birde karıyı cok karakterli bulsamda gücünü sevmiyorum. :flaugh: machi diyorum.

5. grup ; uvogin yaratıgın tekidir.jinbeide saglamdır ama bir savasta uvogin onu ezer.kisamede normalde uvogine kaybeder ama bir kisame orta ve uzun mesafede dövüsebiliyor.iki samehadanın enerji emdigini hangi evren olursa olsun kabul etmek zorundayız.o yüzden kisame diyorum.

6.grup; franklin saglam adam ama deidaranın uzun mesafe dövüs kabileyitiyle bir cok evrende cok az kişi basa cıkar.neredeyse her mesafede saldırabiliyor en kötü kendini patlatır yine o senin belirledigin alanda kimseyi bırakmaz.kuma zaten o patlamalar sonunda iflas eder,franklinde sonunda gidicektir.gökyüzünden saldırabilme avantajı bu grubun sonucunu belirli kılmıs bence,katsu der deidara ;)

7. grup ; doflan orocha hiç acıman yok,hisako cidden adamın tüylerini ürperten biri,zaten orochimaru dofada agır gelir ama hisoka cok güçlü burada.benim favorimdir hayalet takımında.

bu sartlar dahilinde.

akatsuki : 4
hayalet takımı : 3 benim fantezi dünyamda :good:

keske dbyide koysaydın kakarotto ugrasmaz hepsini vegetaya dövdürürdü :D

dipnot; ha birde 7 shicbukai wbyi alamıyormus,hesap edin güc kıstaslarına göre ne kadar ezikler.fanlığı cıkarsın one pieceçiler ben dahil, shicibukailerin hiç biri bir sey yapamaz bu adamlara,sadece logia avantajı var, onuda straw etkisiz kılmıs...

@Dragon
Abi sen resmen ezmiş Lawla Kumayı. Hele Kumayı çok küçük düşürmüşsün. hızı + geniş alan saldırısı bu savaşta grubunu rahat almasını sağlar. Law kumda kale oynarken herhalde o karakter daha anasının karnında doğmayı bekliyordur.:cool: Adam meteor filan dinlemiyor ama su veya ateşimi engelleyemeyecek veya kesemeyecek. Rom yaptığı anda bence bu savaş biter adam alan içerisinde her türlü ağlatır.:) Tabii bu benim düşüncem.

Keşke grupar halinde diğer gruplarla savaşılsaydı. Ve özelliklerin hiç birisi iptal edilmeseydi. Son grubun evrenini okumadım. Ama Kisame ve Jinbeinin Croconun ağzını burnunu dağıtmasını izlemek isterdim.

@Dragon
Abi sen resmen ezmiş Lawla Kumayı. Hele Kumayı çok küçük düşürmüşsün. hızı + geniş alan saldırısı bu savaşta grubunu rahat almasını sağlar. Law kumda kale oynarken herhalde o karakter daha anasının karnında doğmayı bekliyordur.:cool: Adam meteor filan dinlemiyor ama su veya ateşimi engelleyemeyecek veya kesemeyecek. Rom yaptığı anda bence bu savaş biter adam alan içerisinde her türlü ağlatır.:) Tabii bu benim düşüncem.
üç karakterinde gücünü biliyorsun farzediyorum.kakuzu ölümsüz bir adam,mesela lawın imza ve bitiriş saldırısı mes.kakuzuyu öldürebilmek için 5 kere mes yapması lazım.sonrasında kakuzunun savas deneyimi hepsinden fazla yüz yıldır savasan bir shinobi kısa süre içerisinde hepsinin yetenegini çözer,deneyimde ondan yana yani.sonra room meselesi tüm alanı roomla kaplasa bile law tek yönlü bir adamı indirsede kakuzu bedneinden 4 ayrı canavar cıkarıyor ve her biri element saldırıların en üst seviyede kullanıyor hatta kombine yapabiliyorlar.yani bu punk hazardda suyu kesmeye benzemez.meteoru kesti ama etkisini kesemedi,o yüzden basıcak minnacık yeri kalmıstı ;)

yani kakuzu agır gelir onlara,naruto evreninde bile kakuzunun tam yenilişi naruto,shikamaru,kakashi,ino, chouji üstüne birde kendi takım arkadası hidan sayesinde oldu.aklın alıyor degilmi ? kakashinin bir can alısı sinsilikle oldu,diger 2 canı naruto aldı,naruto'nun rasen shurikeni room içinde dagılsa varolan herkezi mahveder,law kar taneleriyle mermileri degiştiriyor ama, o saldırı yüzbinlerce mikroskobik igneyle saldırıyor.

sonrasındada kendi arkadası nın yetenegiylede bir canı aldılar.kaldıki kakashi tüm saldırılardan sharinganla kactı bu adamlar nasıl kacıcaklar ? adam yerin altından bile saldırabiliyor.bence sen kakuzuyu dövüsürken iyi irdelememişin.

sonrasında kuma; yerde savasan bir akatsuki koysa neyse,adam deidarayı koymus,deiadara yenilecegini anlasın kendini imha edip yanında bir grubu degil, 3 grubu birden götürür.üstelik kumanın havada hız avantajı kalmıyor.ve deiadara örümcekten,kus ve ejderhaya kadar her türlü şekilde kil saldırısı yapıyor,hadi marcoyla dövüsse diyeyimki, marco yakına gelmek zorunda,deiadara o bir kmkarelik alanı komple patlatabilecek gücte bir adam ve yakına gelme zorunlulugu yok direk uzun mesafe savascısı ve havadayken binlerce mızrak ve aynı andada direk yönlendirilmiş shukaku destekli gaaranın kumundada kacabilmiş bir adam.istesin tutturamazlarda.

o yüzden ben sadece gördügümü söylüyorum.shicbukaileri wbye karsı savundum.ama one pieceteki güc kıstasları diger evrenlere göre zayıf.itachi one piece evrenine gelse kk olur ;) e.odanın tasarımı bu.adam amiral koymamıski shicbukaileri koymus ben ne yapayım.

7. Grubun galibi belli de ("Hisoka reyiz"), Naruto'yu takip etmediğim için diğerlerine yorum yapamayacağım :oleyo2:

GREENMUSTANG

1.Grup-Chrollo
2.Grup-Itachi
3.Grup-Nobunaga
4.Grup-Hancock (Kararsızım. Haoushoku'yla Hancock diyorum)
5.Grup-Uvogin Dayanıklılık savaşı olur o zaman da Uvogin kaybetmez. -Kisame Uvogin'i yenemeyeceğini anlayınca kendini yok eder :D
6.Grup-Kuma
7.Grup-Hisoka -Benim gözümde Hisoka'yı kimse öldüremez.

4-2-1.

1. Grup : Chrollo
2. Grup : ltachi
3. Grup : Kakuzu
4. Grup : Konan
5. Grup : Kisame
6. Grup : Deidara
7. Grup : Hisoka

Akatsuki : 5 , Böcükler : 2

Şu son gruba birde Kenpachi eklesen heralde gelmiş geçmiş en fantastik grup olurmuş :)

üç karakterinde gücünü biliyorsun farzediyorum.kakuzu ölümsüz bir adam,mesela lawın imza ve bitiriş saldırısı mes.kakuzuyu öldürebilmek için 5 kere mes yapması lazım.sonrasında kakuzunun savas deneyimi hepsinden fazla yüz yıldır savasan bir shinobi kısa süre içerisinde hepsinin yetenegini çözer,deneyimde ondan yana yani.sonra room meselesi tüm alanı roomla kaplasa bile law tek yönlü bir adamı indirsede kakuzu bedneinden 4 ayrı canavar cıkarıyor ve her biri element saldırıların en üst seviyede kullanıyor hatta kombine yapabiliyorlar.yani bu punk hazardda suyu kesmeye benzemez.meteoru kesti ama etkisini kesemedi,o yüzden basıcak minnacık yeri kalmıstı ;)

yani kakuzu agır gelir onlara,naruto evreninde bile kakuzunun tam yenilişi naruto,shikamaru,kakashi,ino, chouji üstüne birde kendi takım arkadası hidan sayesinde oldu.aklın alıyor degilmi ? kakashinin bir can alısı sinsilikle oldu,diger 2 canı naruto aldı,naruto'nun rasen shurikeni room içinde dagılsa varolan herkezi mahveder,law kar taneleriyle mermileri degiştiriyor ama, o saldırı yüzbinlerce mikroskobik igneyle saldırıyor.

sonrasındada kendi arkadası nın yetenegiylede bir canı aldılar.kaldıki kakashi tüm saldırılardan sharinganla kactı bu adamlar nasıl kacıcaklar ? adam yerin altından bile saldırabiliyor.bence sen kakuzuyu dövüsürken iyi irdelememişin.

sonrasında kuma; yerde savasan bir akatsuki koysa neyse,adam deidarayı koymus,deiadara yenilecegini anlasın kendini imha edip yanında bir grubu degil, 3 grubu birden götürür.üstelik kumanın havada hız avantajı kalmıyor.ve deiadara örümcekten,kus ve ejderhaya kadar her türlü şekilde kil saldırısı yapıyor,hadi marcoyla dövüsse diyeyimki, marco yakına gelmek zorunda,deiadara o bir kmkarelik alanı komple patlatabilecek gücte bir adam ve yakına gelme zorunlulugu yok direk uzun mesafe savascısı ve havadayken binlerce mızrak ve aynı andada direk yönlendirilmiş shukaku destekli gaaranın kumundada kacabilmiş bir adam.istesin tutturamazlarda.

o yüzden ben sadece gördügümü söylüyorum.shicbukaileri wbye karsı savundum.ama one pieceteki güc kıstasları diger evrenlere göre zayıf.itachi one piece evrenine gelse kk olur ;) e.odanın tasarımı bu.adam amiral koymamıski shicbukaileri koymus ben ne yapayım.
Usta Law kesince niye sadece bir ölümcül saldırı yapmış oluyor. Bu adamı bir kere yakaladı mı bu adamı onlarca parçaya bölemez mi? Yani demek istediğim Law Kinemonana yaptığını bu adama yapıp onlarca parçaya bölse yine sadece bir canımı gitmiş olacak. Benim düşüncem Law bunu Room içinde yakalarsa bin parçaya böler. Ha ilkinde sadece bir ölümcül saldırı yapsa ikincisinde zekasıyla dümeni anlayıp bu sefer affetmez. Ama deneyim bu işin anahtarı dersen öyle olsun.:)

Kumayı sen gerçekten küçük görüyorsun. Kuma o saldırılardan elini kolunu sallaya sallaya kurtulur. Yapma lütfen tek sorun havada olmasıysa emin ol o sorunda hallolur.

Doğru KK olmak ister ama Logia karşısında ne yapacağını bilemeyip köyüne döner:cool:
Zaten O sekizlinin Wb'yi alması normal:) Ben harbiden Lordları küçümserim asla Mihawk'ı amiral olarak görmem ama bu onu güçsüz yapmaz. Ama siz benden de fazla küçük görüyorsunuz adamları.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık