Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Örgüt Savaşları

1. grup Chrollo,
2. grup Itachi,
3. grup Nobunaga,
4. grup Konan,
5. grup Kisame,
6. grup Deidara,
7. grup Hisoka.

3 Hayalet Takımı, 4 Akatsuki.

1. Grup: Tobi
2. Grup: Susanoo ile Itachi
3. Grup: Law diyorum ama Nobunaga'nın hızını merak ediyorum sonucu Nobunaga'nın hızı belirler.
4. Grup: Hancock (B haki zırhıyla)
5. Grup: Uvogin bir tık fakla alabilir.
6. Grup: Franklin'i unuttum ama Kuma muhtelemen alır.
7. Grup: Doflamingo.
Sonuç olarak oyum Shichibukailere.

Yeteneği çok güçlü Fiziksel gücüde aşşağı kalır değil hani ama ondaki yetenekle yenemeyeceği adam yoktur bence :oleyo2:
Kralda mı alamaz?:flaugh: (konuyu biraz dağıtıyorum kusura bakmazsın umarım:))

Konu demişken bu Hisokonun sakız saldırısını nasıl görecek Dof:confused: Bunun aynısı diğer Hayalet Takımı içinde geçerli özel saldırıları görmek için nen(ismi bu muydu unuttum:oleyo:) lazım Bu harbiden işleri değiştirebilir.

1.Grup = Tobi
2.Grup = Itachi
3.Grup = Law
4.Grup = Konan
5.Grup = Kisame
6.Grup = Kuma
7.Grup = Doflamingo

4 Akatsuki - 3 Shichibukai

1. Grup: Tobi
2. Grup: Itachi
3. Grup: Law
4. Grup: kararsızım
5. Grup: Uvogin
6. Grup: Kuma
7. Grup: Hisoka

sonuç olarak 2-2-2 :bilmem: kararsızım

Hmm, beklediğime yakın sonuçlar geliyor şimdilik, ilk 2 grubu tobi ve itachi domine ediyor gibi, 3. grup shichi-hayalet ve 4. grup shichi-akatsuki arasında gidip geliyor, 5. grup çok dağınık, 6. grubu kuma domine ediyor,

Son grupta orochimarunun adının geçmemesi ise şaşırttı açıkçası, bu kadar göz ardı edilmesini beklemiyordum :D..

Eğer sahip oldukları max güçlere göre alırsak:
1. Grup:
Hayalet Takımı alır. HXH'de fiziksel güç limitleri OP'un aşşağısında olsada Nenle yapılabilen bir sürü epik şey var. Hayalet Takımı lideride çok epik şeyler yapabiliyordur büyük ihtimalle. Net olarak sınırlarını göremedik ama yetenek çalma olayıda düşünüldüğünde epey güçlüdür. Tobimaru ise özellikle manga son arcda çok güçlü olsada pek rakibi olarak görmüyorum bu herifin. Ama dediğim gibi bu herifin gücünün limitleri biilnmiyor. Bu yüzden bu kadar güçlüde olmayabilir.

2. Grup:
Güneşimsi saldırısıyla Feitan tekler.

3. Grup:
Meyvesinin sağladığı epik özelliklerle yenemese bile rakiplerini çok rahat etkisiz hale getirebilir. Mücadele 5-10 sn filan sürer. Kazanan Law.

4. Grup:
Konan alır. Rakipleri o kadar üstün değil açıkçası. Uçma özelliğiyle iki rakibinede büyük üstünlük sağlar.

5. Grup:
Jinbei alır. Fiziksel güçlerin yarıştığı bir grup olmuş. En üstünü Jinbei. Ayrıca bu üçlüde suyu en iyi kullananda Jinbei , Katara gibi mübarek.

6. Grup:
Kuma alır. Bu gruptakilerden hiç biri bu adamın zırhını bile aşamaz. Ama o meyvesiyle yaratacağı şokla ikisinide öldürür. Olmadı lazer atar.

7. Grup:
Dofla Orochi arasında kaldım. Ama oyumu Orochiden yana kullanacağım. Çünkü jutsuyla filan bir şeyler yapar. Dof anca milleti kessin.
Toplam:
Hayalet Takımı : 1
Akatsuki: 2.
Optakiler: 4.
Ana ben Hayalet takımı demiştim direk :oleyo2: .

Unknown

Reisin gücü zaten herkezin gücü :D Adam güç kopyalıyor. Ama grup olarakda bana göre Hayalet takım alır.Örgüt olarak tek sevdiğim zaten onlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık