Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Önemli SBS'ler (20 Sonrası)

sağolun :)
burayı tam olarak anlayamadım Sengoku'nun gücü Marco ile aynımı yoksa meyve bazında bir eşitliktenmi bahsediliyor ki bunca zaman efsaneler arasında diye bildiğimiz birisi tümen komutanı ile mi aynı seviyede:confused:
meyve gücü olarak aynı türler diyor yani enel ve croco, ikiside logia demesi gibi.
birde bir sorum var vol58 de Oda-san en güçlü paramecia olarak gura gura no mi demiş ama megallan'ın yediği meyve ile karşılaştırırsak (sadece meyve haki ve insan faktörü yok) megallan'ın meyvesi alır diye düşünüyorum en güçlü demesinin sebebi toplu yıkım yapabileceğinden dolayı mı? yani öyle olması gerekir çünkü vs de magellan'ın meyvesi alır sanıyorum. :bilmem:
zehirin yapacakları sınırlı bence, tamam güçlü ama bir depremle karşılaştırılamaz,
sengoku bu gücü dünyayı yok edebilecek güç olarak tanımladı, zaten gördükki tsunami yaparak,yada yeri ortadan ikiye bölerek bir adayı yok edebilir.
zaten adamda söylüyor, en güçlü paramecia bu meyve diye , daha yoruma gerek kalmıyor.

Dantecenk

Sesli güldüm :ehe: ellerine sağlık marco hepsini su gibi okudum.
R : Oda-sensei-sama. Lütfen sorumu duy . Sadece düşünüyordum..
EĞERKİ MR.4 FOXY’NİN NORO NORO IŞININA MARUZ KALIRSA NE OLUR ?
O : Tamam, test edelim, MR.4’ü taklit edicem, ışın tarafından vurulduktan sonra ‘’OH LANET OLSUN’’ dicem ;
OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHH...
R : Oda-sensei, merak ediyorumda, Foxy’nin Noro Noro gücü bir logia mı yoksa Paramecia yada Zoan mı ?
O : Paramecia(süper insan) . Logia(doğa) vücutlarını farklı şekillere sokabilirler. Zoan(hayvan) hayvana dönüşebilirler. Ancak bazı paramecialarda vücutlarını değiştirebiliyorlar.
R : Seride birçok şeytan meyvesi gördük , acaba hiç Luffy’ye başka bir meyve yedirmeyi düşündünüz mü ?
O : Hayır, Başlangıçtan beri karar vermiştim. Lastikadam fikrini seviyorum.

nasıl ben bu konuyu daha önce görmem kahroldum ...
+++1 hatta 2, 3
süper yea diyecek söz bulamıyorum ama bir tane soru buldum
çevirmeni bekleyemeyecem bana özelden ya da buraya tamamını yollayabilirmisin:D
şimdiden teşekkürler:good:
R : Bütün şeytan meyvelerinin üzerinde kıvrımlar var mı ?
O : Evet var, bunlar meyveleri ayırt etmekte kullanılıyor, Bazen Sanjide bir şeytan meyvesi mi diye merak ediyorum.
ulan ODA ne adamsın yea bir de resim vermiş sanjinin kaşı gibi kıvrımları olan şeytan meyvesi :hhh:
edit: bir çırpıda genel bilgilerden topladım çevrilen bütün sbsleri hepsi için elinize ingilizcenize sağlık diyorum buradan:)
ama hala çevrilmeyenleri istiyorum marco:D

GERÇEKTEN süper bi sbs Çeviri için Marcoya teşekürler oda çok zeki bi adam Hayranlığım bir kat daha arttı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık