Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Önemli SBS'ler (20 Sonrası)

R : Luffy’nin tayfasında aşk olacak mı ? Sadece merak ediyorum.
O : Tabiki onlar MACERAYA aşık !!
R : Odacchi , selamlar ! Benim teredütte kaldığım bir şey var. 277’nci bölümde, Luffy büyük anacondadan kaçmaya çalışıyor, ve yılanın göz kapaklarını açıyor, ancak gözün içindeyse bunu nasıl yapıyor ? Lütfen bunu luffy’ye sor !!
O : Tamam biliyorum çok mantıksız, Luffy gel lan buraya !!
L : Ne !? Sorun nedir ? Bunda bir yanlış yokki.
O : Evet var ! Gözün içindeyken göz kapağını nasıl kaldırıyorsun sen ? Onu bırak gözün içine nasıl girdin sen !?!?
L : Sorun yok, endişelenme. Komik değilmiydi ?
O : Evet , Sanırım öyleydi ! Anahtar nokta da bu . L : Evet , evet ! ahahaha . O : Ahahaah
adama sordukları soruya bak ya orada biz olacaktık ki :ehe:
teşekkürler marco

Eline sağlık Marco... Emek verip güzel çevirmişsin.
Oda'nın tarzı ve cevapları çok güzel. O benim dünyam istediğimi yaparım demesi de zaten kim kimi yener vs'lerinin yada bizim tartıştığımız şu elementlerinin birbirlerine etkilerinin sadece Oda'ya göre belirleneceğinin kanıtı... İsterse lastiğe elektrik çarptırır. Ateşi sudan üstün kılar. Her şey onun elinde.

Ayrıca tüm korsanları felan gerçek insanlardan esinlenmesi de bence çok hoş. Çünkü adam emek veriyor. Yaptığı işe saygı duyup araştırıyor. Bir yerlerden esinleniyor. Gerçekten takdire değer bir davranış...

Çeviri için teşekkürler hepsini okudum takip ediyorum sbsleri inşallah bilinmeyen konulara cevap verir Oda çoğunu zaten biliyoruz yorumlamış sadece.

Kuro

çok yararlı eline sağlık -veletler abidik gubidik şeyler sormuş ama yinede güzel-

burayı tam olarak anlayamadım Sengoku'nun gücü Marco ile aynımı yoksa meyve bazında bir eşitliktenmi bahsediliyor ki bunca zaman efsaneler arasında diye bildiğimiz birisi tümen komutanı ile mi aynı seviyede:confused:
gücü aynı derken ikiside mistik zoan demek istemiş..
ellerine sağlk marco, çok güzel olmuşş.

ellerine sağlık çok güzel olmuş Marco :good:
R : Killer?ın yüzünü görmek istiyorum.
O : Bende.
burası güzeldi.. :D

birde bir sorum var vol58 de Oda-san en güçlü paramecia olarak gura gura no mi demiş ama megallan'ın yediği meyve ile karşılaştırırsak (sadece meyve haki ve insan faktörü yok) megallan'ın meyvesi alır diye düşünüyorum en güçlü demesinin sebebi toplu yıkım yapabileceğinden dolayı mı? yani öyle olması gerekir çünkü vs de magellan'ın meyvesi alır sanıyorum. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık