Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Kaido : 1.7 M
Shanks : 1.55 M
Teach : 1.40 M
LinLin : 1.30 M
WhiteBeard : 2.0 M
Marco : 1.1M
Roger : 3.0 M
Rayleigh : 2.0 M
Dragon 2.3 M

Gibi bişey olması lazım :D

Dünyanın en çok aranan adamı KK dan bile daha değerlidir bence.Diğerleri forumun hayal gücüne bağlı
Korsanlar Kralından değerli olamaz bence çünkü dünyanın gerçek tarihini biliyor ve en güçlü adam nasıl dragon ondan fazla olsun ne kadar devrimci olsada bir çok insan toplasada gerçek tarih hakkında birşey bilmiyor ve dünya hükümeti normal insanları onlara karşı kullanabilir dragon gerçek tarihi bilmediği ve insanları bilinçlendirmediği için şuan insanların gözünde mesala türkiyedeki pkk gibi bişey dragon :D

Korsanlar Kralından değerli olamaz bence çünkü dünyanın gerçek tarihini biliyor ve en güçlü adam nasıl dragon ondan fazla olsun ne kadar devrimci olsada bir çok insan toplasada gerçek tarih hakkında birşey bilmiyor ve dünya hükümeti normal insanları onlara karşı kullanabilir dragon gerçek tarihi bilmediği ve insanları bilinçlendirmediği için şuan insanların gözünde mesala türkiyedeki pkk gibi bişey dragon :D
Dünyanın en çok aranan adamı dendiğinden bu çıkarımı yaptım.Rayleigh in Wb kadar ödülü olması da mantıksız bu arada

Roger
3 m
Dragon
2.7 m
Wb
2.5 m
Kaidou
2.3 m
Linlin
2.2 m
Shanks
2 m
BB
1.7 m
Marco
900(Jack kadar sivil öldürmediği için ödülü ona nazaran düşüktür)
Sabo
750

Bu arada Roger yaşıyorkende Dragon dünyanın en çok aranan adamı mıydı acaba?

Tashigi

Roger
3 m
Dragon
2.7 m
Wb
2.5 m
Kaidou
2.3 m
Linlin
2.2 m
Shanks
2 m
BB
1.7 m
Marco
900(Jack kadar sivil öldürmediği için ödülü ona nazaran düşüktür)
Sabo
750

Bu arada Roger yaşıyorkende Dragon dünyanın en çok aranan adamı mıydı acaba?
Vivi küçükken toplantıya gitmişti ya dragon hakkında 5-6 yıla tehlikeli olacak deniyordu galiba.yani o zamanlar en çok aranan değildi.

Mom düşerse;

Luffy: 650m. Açıklamaya gerek yok :artiz:

Zoro: Mingo'nun yenilmesinde Dressrosa'da olmayan tayfa üyeleri için temsili bir ödül artışı yaşanmıştı (50m :beli:). Bu sebeple Tüm Kek adasında olmayan isimler için yine temsili bir ödül olacaktır. Bu temsili ödüle 100m dedim. Çünkü Mom'un inmesi Mingo'nun inmesinden çok daha büyük bir olay. Zoro 420m.

Sanji: Alacağı p-up ile iyi iş yapacaktır. Zaten hak ettiği ödülde değil. En az 200m artış almasını bekliyorum. Hatta Germa'nın liderliğini de alırsa +100 daha alır ve Op tarihinin tek seferdeki en büyük ödül atışını alıp 477m olur. Böylelikle Oda bu zamana kadarki ödül haksızlığını da diğer haksızlıklara da telafi etmiş olur. En azından beklentim bu yönde.

Franky: Temsili artışla 194m olur. Dressrosa'da önemli iş yapmıştı. Haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Kendisi de 100m nun altında kalışına sitem etmişti zaten. İyi bir ödül..

Nami: Mom'un inişinde önemli bir parça olacağını düşünüyorum. Hava olayları ve Zeus olayıyla +100 alır. Böyle bir yetenek 166m etmeli zaten (fiziksel özelliklerini hiç hesaba katmıyorum bile) :)

Brook: Aynı Namı gibi o da önemli bir parça. Mom'un antisi olabilir. Olmasa da Mom'un meyvesini önemli ölçüde kısıtlayacaktır görüşündeyom. En az +100m ile 183m olacaktır.

Chopper: Ee yeter artık değil mi ? Fazla açıklamaya gerek görmüyorum. 100m olur. Op tarihinin tek seferde en büyük ödül atışını da Chopper alır bu arada :)

Robin: Pone'lerin ele geçirildiğini farz edersek önemi kat kat artacaktır. Ödülü en az ikiye katlanır diyorum. 260m.

Usopp:
Dressrosa'daki ödül artışı biraz abartılıydı bence. Temsili ödülle birlikte 300m ödül kendisine 2 beden büyük gelecek olmasına rağmen yapacak birşey yok. Adı üzerinde temsili ödül :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık