Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Kaido 10 milyar
Big Mom 9 milyar
Shanks 8 milyar
Teach 7 milyar

Dragon 30 milyar
Mihawk 5 milyar
Marco 2 milyar
Doflamingo 3 milyar
Rayleigh 15 milyar
Roger 50 milyar
Newgate 25 milyar Ödüller büyük ihtimal boyle Dragon yaşayan en yüksek ödülü olan kişi ise ve lufy nin ilk ödül 30 milyondu.
Kanka Dragona az vermişsin 1 trilyon falandır.

kör topal

Kanka Dragona az vermişsin 1 trilyon falandır.
Yaşayan en yüksek ödüllü kişi Dragon diyor Roger'a 50 Dragon'a 30 veriyor :D. Bir de bu bilginin nerede geçtiğini bilmiyorum bilen varsa açıklayabilir mi? Yoksa uydurma mı?

oduller hükümet e olan tehdidi baz aliyorsa teoride en yuksek odul dragonun dur jackin odulu 1.000.000.000:beli: ise tahminimce kaidonun en iyi adamlarından biriyse budurmda kaidonun odulu tahminen 1,562,500,000:beli: ile 3.000.000.000:beli: arasinda olabilir.

bu durumda bana kalirsa dragonun en az 4.000.000.000:beli: dir diye düşünüyorum

oduller hükümet e olan tehdidi baz aliyorsa teoride en yuksek odul dragonun dur jackin odulu 1.000.000.000:beli: ise tahminimce kaidonun en iyi adamlarından biriyse budurmda kaidonun odulu tahminen 1,562,500,000:beli: ile 3.000.000.000:beli: arasinda olabilir.

bu durumda bana kalirsa dragonun en az 4.000.000.000:beli: dir diye düşünüyorum
Mantığı çok ince yerden yakalamıssın
Katilmadigim bir nokta var. Kaido en fazla 2.962.500.000 ve Dragon un en az 4.062.500.000 olmak zorunda. ;)

aslında baya hesap yaparak buldugum sonuclardi odanin bize odullerini gosterdigi tayfa ve kaptanlara gore oranti kurarak yaptim ama tabiki bilmiyorum belli olmaz ama bana kalirsa kaidoyu bu kadar abartmamak gerek cunku en guclu gorunen kisi wb idi seride daha doğrusu bize soylenen oydu kaido belki olmuyor filan bunlar biraz epik ve efsanevi ama ben kadionun ancak wb ve shanks kadar güçlü oldugunu düşünüyorum daha fazla degil kaido cok sisiriliyo son zamanlarda eger o kadsr güçlü kk olurdu şimdiye degil mi ? gerçi amacinin bu oldugu konusunda buyuk suphelerim var

Senbonzakura

Kaido : 1.5 B
BB : 1.45 B
Akagami : 1.4 B
Linlin : 1.3 B

Dragon : 1.8 B
Sabo : 700 M

Roger : 2 B
Silvers : 1.3 B

Senbonzakura

Geçen şey ''şu an'' olan kısmı ama arkadaşlar o kısmı atlamış. ''Şu an'' en çok aranan ve en çok ödüle sahip insan. Ancak bu adamın Roger ölmeden önce pek bi popisi yoktu. Roger'ın ödülü daha yüksek olabilir.

Benim fikrime gelirsek belki de tüm zamanların en yüksek ödülü Dragon'un kellesine konmuş olabilir, sebebi de direkt olarak WG karşıtı hareketler. Roger özgür olmak için denizlere açıldı önüne geleni ezdi geçti sonunda acayip bir gerçekle yüzleşti ama yapacak vakti yoktu ve geri kalanını zaten biliyorsunuz. Direkt olarak WG karşıtı biri değildi bu yüzden de çooook büyük bi tehlike olarak görmemiş olabilirler Dragon'a kıyasla. Adam direkt olarak WG'yi devirmek için çalışıyor, bu durumda Dragon'u çoooooooooookkk tehlikeli sınıfına sokuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık