Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Obito vs İtachi

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    62
İtachi fanlarından çektiğimi hiçbir fandan çekmedim ben :D Bişe olmaz alışkınım.
İtachi varya Madara yı bile yenerdi aslında o kılıcı sayesinde özel. Paine tek attı bak jiraiya falan çizik bile atamazdı itachi ye aman tadımız kaçmasın rıza bey. Mangaka hatta itachiyi bilerek yok ettim kaguyaya tek atmasın diye dedi.

İtachi'yi bu duruma biraz anime soktu. Mangada elinden MS ve genjutsu alınınca kakashi ve narutoya 10 saniyede yenilen adam animede dalga geçti onlarla.
Mangada narutoyla sadece havada çarpışmışken animede kcm narutoya taijutsuda denk dövüşmesi de var.

İtachi varya Madara yı bile yenerdi aslında o kılıcı sayesinde özel. Paine tek attı bak jiraiya falan çizik bile atamazdı itachi ye aman tadımız kaçmasın rıza bey. Mangaka hatta itachiyi bilerek yok ettim kaguyaya tek atmasın diye dedi.
Amaaaan Kaguya Madara kimmiş kafasına Amaterasu at bitsin bas Tsukuyomi'yi önünde duran olmaz Obito çöpü kimmiş :hhh:

Amaaaan Kaguya Madara kimmiş kafasına Amaterasu at bitsin bas Tsukuyomi'yi önünde duran olmaz Obito çöpü kimmiş :hhh:
Narutonun mangakası açık ara kendi karakterlerine bağlanıp aşırı fanboyluk yapan bir kişiliktir sırf itachi fanı olduğundan hatta direk uchiha fanı orası ayrı konuda sürekli kıyak geçti resmen karakterlerine. Oruchimaru gibi adama koca seri boyunca bir tane sharingan vermedi.

Itachi edo tense olmadığı için tekniklerini zaten doğru düzgün kullanamaz adam 30 sn susanoo açtığı halde mahvoluyordu obito çok fazla zorlanmaz

Narutonun mangakası açık ara kendi karakterlerine bağlanıp aşırı fanboyluk yapan bir kişiliktir sırf itachi fanı olduğundan hatta direk uchiha fanı orası ayrı konuda sürekli kıyak geçti resmen karakterlerine. Oruchimaru gibi adama koca seri boyunca bir tane sharingan vermedi.
Orochi gibi bi adamda Sharingan olsa Madarayı Juubi veya Bijuulara sahip obitoyu ne bileyim Rikudou seviyesine yakın olanları bi kenara çekersek yedi düvel gelse deviremezdi. Ki keşke olsaydı hep istemişimdir. Dediğin gibi Mangaka güzel torpil çekti sevdiği karakterlere her zaman.

Itachi edo tense olmadığı için tekniklerini zaten doğru düzgün kullanamaz adam 30 sn susanoo açtığı halde mahvoluyordu obito çok fazla zorlanmaz
Aynen öyle bunu sürekli söylüyorum kabul etmiyorlar yok paini yenmişmiş itachi normal haliyle şansı bile yoktu doğru düzgün Sasuke savaşında yaradan değil fazla güç kullanımından pert oldu adam. İtachi zeki güçlü ama aynı zamanda dandik bir vücuda sahipti zayıf hastalıklı fanları zannediyor ki normal hayatta itachi edo hali gibi sınırsız susano falan açabilecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık