Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nika mı, Yoksa Enma mı Daha Çok Darbe Vurdu?

Hangisi fanlar için daha kötü oldu ?

• NİKA

• ENMA

• Al birini vur ötekine :)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bu tüm zoanlar için geçerli ama. Sadece Luffy için konuşuluyor o garip. Diğer taraftan bu muhabbet zaten yıllardır teori şeklinde de bahsediliyor. Akainu'unn çok öfkeli olması, Aokiji'nin soğukkanlılığı gibi. Bir de bu usually case diyince istisnalar da var olduğunu görüyoruz. Luffy'nin başta net kontrol edildiğini sonradan ise Kaido'nun sorularıyla kendine geldiğini düşünüyorum. Diğer taraftan Kizaru karşısında da yine Nika baskındı çoğunlukla. Sonradan tamamen kontrolü ele alacağını düşünüyorum.

Bak abi sadece şu cümleye bir bakın. Luffy'nin meyvesinin en baştan beri Zoan bir meyve olmasına kanıtı serinin son arcı Wano'dan getiriliyor. Evet sayın seyirciler Luffy'nin meyvesi baştan Zoan olarak tasarlanmış çok bariz baksanıza Zoan olan Chopper da 1000'li bölümlerde aynı Luffy'nin 400'lü bölümlerindeki gibi oldu. İçeriği vsyi tartışmaya gerek var mı? Sonra yav he he tabi :hhh: .
Arkadaşım sen bana bir tane örnek versene Paramecia veya Logia'dan yan etki yapan. Fiziksel olarak kullanıcının vücuduna etki yapan bana bir tane meyve göster.

Bu tüm zoanlar için geçerli ama. Sadece Luffy için konuşuluyor o garip. Diğer taraftan bu muhabbet zaten yıllardır teori şeklinde de bahsediliyor. Akainu'unn çok öfkeli olması, Aokiji'nin soğukkanlılığı gibi.
Luffy'nin g5 formunda çok gülmesi dışında göremedik bunu, diğerlerini bilmem ama zoanlarda minimal bir değişim oluyor gibi.

Arkadaşım sen bana bir tane örnek versene Paramecia veya Logia'dan yan etki yapan. Fiziksel olarak kullanıcının vücuduna etki yapan bana bir tane meyve göster.
Ben de Alvida diyecektim ki yukarıda söylemiş biri. Belki Alvida da Hito Hito no Mi Güzel İnsan diye bir meyve yemiştir de bu meyvenin özelliği de kullanıcısına pürüzsüzlük ve kayganlık özelliği vermektir.

Hayır diyelim ki veremedim bir örnek. Chopper'ın 1000'li bölümlerde gösterdiği bir özellik ile 300'lü bölümlerdeki Luffy'nin durumuyla benzeşmesinin meyvenin en baştan tasarlandığının kanıtı olarak sunmanın benim bir örnek verememem ile ne alakası var? Ben örnek veremeyince yukarıdaki absürt durum normal mi olacaktı yani?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık