Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nico Robin'in Başına Ne Gelir?

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Ne olur kızcağıza?

• Blackbeard Kaçırır

• Eustass Kaçırır

• Dünya Hükümeti İdam Eder

• Law Kaçırır

• Hiçbir Şey Olmaz Luffy Kurtarır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Silinmiş Üye

Üçüncü seçenek olması gereken, ama olmaz.
Tayfanın Robin ile işi bitince ölebileceğini düşünüyorum. HS'ye Poneglyphleri okumak için katıldı zaten okunacak bir şey kalmayınca o da bir yerde kaçırılır, öldürülür.

BB Robin için saldıracaktır eğer üç göz kabilesinden birini tayfasına katmazsa law müttefik olarak kalır diye düşünüyorum amacı luffyden farklı kidden emin değilim dünya hükümeti fırsat bulursa eğer yakalamaya çalışır zaten gözlemliyolardır

Serinin ikinci yarısı ilk yarısına ait çoğu olayın gölgesini taşıdığı için Robin'in kaçırılacağına kesin gözüyle bakıyorum. Teach en mantıklı seçenek.
Bir de tüm şıklar sonuncusu kapsıyor bence.

Silinmiş Üye

Serinin ikinci yarısı ilk yarısına ait çoğu olayın gölgesini taşıdığı için Robin'in kaçırılacağına kesin gözüyle bakıyorum. Teach en mantıklı seçenek.
Bir de tüm şıklar sonuncusu kapsıyor bence.
Bu kaçırma olayı Luffy'nin tüm Poneleri topladıktan sonra gerçekleşeceğini düşünüyorum. Yoksa seri baya uzar ve anlamsız olur. O olay gerçekleştikten sonra da ölecektir büyük ihtimal. Luffy 2 kere kurtaramaz bence.

Üye silindi 1004

Law'ın kaçırmasına gerek mi var?

Luffy bir şeyken yerken afiyet olsun dese,

Luffy zaten gel beraber olsun der.

Adam yanlaya yanlaya ortak oldu. Zaten Robin'in yarısı Law'ın.

Asıl sorulması gereken Pudding'i kim paketleyecek.

Bu kaçırma olayı Luffy'nin tüm Poneleri topladıktan sonra gerçekleşeceğini düşünüyorum. Yoksa seri baya uzar ve anlamsız olur. O olay gerçekleştikten sonra da ölecektir büyük ihtimal. Luffy 2 kere kurtaramaz bence.
Zaten Wano sonrası teknbir kitabe kalıyor. O da Robim ile aynı anda işlenirse bence hikayeyi uzatmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık