Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nico Robin'in Başına Ne Gelir?

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Ne olur kızcağıza?

• Blackbeard Kaçırır

• Eustass Kaçırır

• Dünya Hükümeti İdam Eder

• Law Kaçırır

• Hiçbir Şey Olmaz Luffy Kurtarır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Silinmiş Üye

Hasır Şapkalıların arka planda kalmış karakterlerinden birisi. Nico Robin. One Piece'te Poneglyphleri okuyabilen tek hayatta kalmış karakterdir. Peki bu kadar arka planda kalmış önemli bir karaktere ne olacak ? Önce olabilecek ihtimallere bakalım. Luffy'nin EOS rakipleri olabilecek kişileri yazdım.

Nico Robin
99-59-89
Ohara'da kendi kendini eğitmiş, arkeoloji ve bilgiye aç bir kişidir. Kendisini Tree of Knowledge'de Clover'in davetiyle arkeoloji konusunda geliştirmiştir.

K.K Olmayı Hedefleyen Önemli Rakipler

Blackbeard

Luffy'nin K.K olma yolunda ilerlerken karşısına kesinlikle çıkacağını düşündüğüm bir karakter. Hele ki K.K olmayı hedefliyorsa Nico Robin'e ihtiyacı vardır. Robin'i kaçırmasının hikayenin ilerleyişi için gerekli olduğunu düşünüyorum.

Eustass "Captain" Kid

En Kötü Jenerasyon'un 12 üyesinden birisi. Amacı Luffy gibi One Piece'i bulup K.K olmaktır. Nico Robin'e olacak etkisi BB'den az olacağını düşünüyorum.

Dünya Hükümeti

Nico Robin'i hedefleyen en büyük 2 rakipten birisi. One Piece'in bulunması en çok Dünya Hükümeti'ne zarar vereceği için Robin'in yakasını bırakmayacaklarını düşünüyorum. Ancak bir yandan hafife aldıklarını düşünüyorum.

Trafalgar D. Water Law

Yine hedefi One Piece olan bir karakter. HS tayfasıyla birlik olsalar da bir gün neden ihanet etmesin? Boşuna zalim dediklerini düşünmüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kid'in kaçırcağını düşünmüyorum.Killer'ın daha önce yüzünü tam görmedik ve üç göz kabilesinden çıkma ihtimali var.Geriye kalan karakterlerin kaçırma ihtimaline bakacak olursak ; Robin zaten bir sefer kaçırıldığı için böyle bir olay olmaz.One Piece Bleach değil.

Silinmiş Üye

Kid'in kaçırcağını düşünmüyorum.Killer'ın daha önce yüzünü tam görmedik ve üç göz kabilesinden çıkma ihtimali var.Geriye kalan karakterlerin kaçırma ihtimaline bakacak olursak ; Robin zaten bir sefer kaçırıldığı için böyle bir olay olmaz.One Piece Bleach değil.
BB ne yapacak o zaman? Eğer dediğin gibi devam ederse mantıksız olabilir çünkü Raftel'e gitmenin tek yolu bu değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık