Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neleri Değiştirmek İsterdiniz?

Usopp yok edilmeli
Wb bir amirali silmeliydi en azından
Shanks BB ye yenilmesin (Bana göre garanti BB tarafından öldürülücek)

Usopp Water 7 de kalmalıydı. Beyaz Sakal ölürken en azından yanında 1 amiralide götürmeliydi. Tayfa Skypiea dan dönerken o altın stunuda almalıydı.

Shounen kategorisinden seinen'e geçiş yapardım, gerisi hallolur bir şekilde. Ya da en başından seinen olarak tasarlardım. :ehe:

luffyi hiko seijuronun tipinde çizerdim,lastik meyvesi yerinede yıldırım gücünü verirdim,acılın evrenin kralı geliyor:good:

Sanji'yi kör, Zoro'yu topal çizerdim. Bir yandan tüm bossları öldürürken, her arc tayfadan birisini muhakkak katlederdim. Her arc yeni karakterler çizer, bir kısmını tayfaya yamar, bir kısmını ise tam tayfaya katılacakken öldürürdüm. Bu şekilde Luffy, yüzü gözü kesik içinde yavaş yavaş büyür adam olurdu. Ne de olsa ölmeden öldüremez, gerçek bir hitokiri olamazsın. :cool:

Sanji'yi kör, Zoro'yu topal çizerdim. Bir yandan tüm bossları öldürürken, her arc tayfadan birisini muhakkak katlederdim. Her arc yeni karakterler çizer, bir kısmını tayfaya yamar, bir kısmını ise tam tayfaya katılacakken öldürürdüm. Bu şekilde Luffy, yüzü gözü kesik içinde yavaş yavaş büyür adam olurdu. Ne de olsa ölmeden öldüremez, gerçek bir hitokiri olamazsın. :cool:
sanji,zoro,luffy ve öldürdügün bilimum tayfa üyesi ve adaylarının fanlarıda sana grup yapardı mahir-dono...adam shounen direk seinen yaptı :D robine dokunsaydın adresini bulurdum bu arada :a:

İşte bu yüzden sen Avukat Oda reyiz Mangaka.
Japon olarak doğsaydım, Jump dergisinin yanına dükkan açar, yazdığım hikayeleri mangakalara satardım, Buronson gibi. :cool: Kadersizlik işte netçen gari, çekçen. :(

sanji,zoro,luffy ve öldürdügün bilimum tayfa üyesi ve adaylarının fanlarıda sana grup yapardı mahir-dono...adam shounen direk seinen yaptı :D robine dokunsaydın adresini bulurdum bu arada :a:
Korsancılık oynamıyoruz burada Malih Dono, adam kesiyoz, yağmalıyoz, az ciddi olmalı seri. :artiz: Diğer hususta serideki tüm hatunları fahişe yapardım, Luffy Robine, Buggy Alvida'ya, Lucci Kalifa'ya kayar, ara sıra korsanlar birbirleriyle savaşırken Kidd Nami'yi kaçırır, tayfaya yamar, sonra Luffy Nami'yi kurtarır, o sırada Nami hamiledir falan. Öyle olmalı normali yani. :oleyo2:

Korsancılık oynamıyoruz burada Malih Dono, adam kesiyoz, yağmalıyoz, az ciddi olmalı seri. :artiz: Diğer hususta serideki tüm hatunları fahişe yapardım, Luffy Robine, Buggy Alvida'ya, Lucci Kalifa'ya kayar, ara sıra korsanlar birbirleriyle savaşırken Kidd Nami'yi kaçırır, tayfaya yamar, sonra Luffy Nami'yi kurtarır, o sırada Nami hamiledir falan. Öyle olmalı normali yani. :oleyo2:
Ahhh ahhh ne güzel yazıyorsun... Oda yerine senin yazman lazımmış. :artiz:

Bence iyi tayfadaki her kişinin kendine has karakteri var yeri geldiğinde komedi yeri geldiğinde bol akşiyon gördük bence kimse diyemez usopp hiç gülmedim diye adam beni şahsen çok güldürmüştür hea biraz daha güçlü olabilirdi birazda korkaklığını atabilirdi ama adamın karakteri böyle başka zoroyla sanji arasındaki güç farkı 2 yıl aradan sonra baya açıldığını hissediyorum birazda sanji fanı olduğumdan olabilir bilemedim şimdi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık