Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Maçların tamamını Bilyoner veriyor kendi sitesinde. Ben oradan izliyorum, İngilizce tabii. Üyelik istiyor mu bilmiyorum ama Nesine gibi kupona eklemen gerekmiyor İzlemen için.

Ayrıca maçın özeti:
Bu gece seri üç bir olur. Sonraki gün de biter. Haha ulan dünyadan haberim yok benim bir de şekil şukul yapıyorum. Maç bitmiş bile. :oleyo:

Doncic ne oynadı be! Bu çocuk acayip heyecanlandırıyor beni, yaptıkları ve yapabilecekleriyle. Bir de geçen maç bileği burkulmuştu, o halde çıktı bu maça.

Bu gece seri üç bir olur. Sonraki gün de biter. Haha ulan dünyadan haberim yok benim bir de şekil şukul yapıyorum. Maç bitmiş bile. :oleyo:
Her ne kadar bünyede Kawhi nefreti dolup taşsa da maç bitmemiş olsaydı öyle bir görsel atmazdım. Paul George böyle oynamaya devam ederse Dallas eleyebilir Clippers'ı, balon daha ilk sezonda patlamış olur.

Goat olma ihtimali olan adamı "yok superstar olabilecekmi orası Nba taş çatlasın Avrupa kökenli oyuncuları geçer" falan diye yorumluyorlardı anasını satayım. Halbuki eleman tam bir mucize gözümüzün önünde gerçekleştiğinden algılayamıyor herhalde bazıları. Kariyerinin devamını sabırsızlıkla bekliyorum kodumu şanslı peachi Doncic

Adam tam iyileşmeden çıkıp 43 sayı 17 ribaund 13 asist yapmış oha. Reis bu sene sadece Dallas'ı değil, arkadaşlarla başladığımız Yahoo ligindeki çöp takımımı da taşıyarak ele güne karşı rezil etmemişti beni. İnş geçerler Clippers'ı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık