Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nba

2020 Finallerinde Şampiyon Kim Olur?


  • Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Adam tam iyileşmeden çıkıp 43 sayı 17 ribaund 13 asist yapmış oha. Reis bu sene sadece Dallas'ı değil, arkadaşlarla başladığımız Yahoo ligindeki çöp takımımı da taşıyarak ele güne karşı rezil etmemişti beni. İnş geçerler Clippers'ı.
 
Bu yaşta bunları yapan bir adam siyahi olsaydı Sports İllüstrate dergisine falan tahtın yeni sahibi diye kapak olurdu.GOAT olurmu olmaz mı bilmiyorum ama bir NBA efsanesi olacağı kesin tarihe tanıklık ediyoruz bir efsanenin yolculuğunun başlangıcını canlı izliyoruz.(Bu adam daha bir gün önce bileğini burktu ben geçen hafta bileğimi burktum hala ağrıyor üstüne tam basınca...)
 
Doncic'e helal olsun. Real Madrid'ten beri takip ederim , çok iyi oyuncu olduğunu biliyorum ama NBA'de hiç bu seviyede bir performans göstereceğini düşünmemiştim.
 
Batıda ki 3 seri mükemmel gidiyor. Zaten sadece o 3 seriyi takip ediyorum diğerlerini izlerken içim sıkılıyor. Genellikle tekrarlarını izlediğim için biraz ilerletip sıkılıp bırakıyorum. Luka Magic mükemmel oynuyor ama Donovan Mitchell da müüükemmel oynuyor. Luka vs Mitchell görmeyi çok istiyorum harika bir kapışma olur. Kawhi şuanda bu ikisinden daha iyi oyuncu olabilir ama bunları izlemek kesinlikle Kawhi yı izlemekten çok daha zevkli.
 
Dallas 24 numarayı emekli ediyormuş. Ya Mark Cuban sen varya adamın dibisin, malum yerlerine beton yetmez. Bundan sonra bu kardeşin külliyen Dallas Mavericks sevdalısı olmuştur.
Tarafımızı belli etmiştik. Houston rockets da beni çok çezbetti bu sene. Lebron yaşlanmış, Ad zaten ılık topcu. Clippers ortalama oynuyor. Dallar, Houston neden olmasın. Doğuda da Brad stevens hocam hazırlıyor bişeyler hadi bakalım.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık