Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Ortalık fena karıştı kimin eli kimin cebinde belli değil. Nets bu arada Kyrie dengesizsin de biryere ittirebilseydi çok iyi olurdu. Neyse gelişmeler daha bitmemiş belki son bir hamle yaparlar.

Genel özet:lakers iyi durumda lebron kendini çok zorlamıyor. Fakat ad çıkınca çemberi savunamıyorlar.

Atlanta-Bana göre göze en hoş gelen basketbolu oynuyor. Çok beklentim yok ama bogdanoviç sakatlandı durumu kötü diye biliyorum.

Houston- Durum iyi değil. Harden takasını istediğini net belirtti.

Brooklyn-Durant çok iyi döndü ama kyrie şizofreni maçlara çıkmıyor.

Phili- şuan çok iyiler bence doğu grubunda favorim.

Denver- O müthiş playoff döneminden sonra kötü döndüler. Bence Granti arıyorlar.

Gsw- curry lige sallantılı başladı ama performansı düzeliyor. Playoff yapamazlar diye düşünüyorum.

Clippers- fena değiller işte

Boston- hiç izlemedim maçlarını

NBA'de durum ne şu an? 2020 finalinden sonra doğru düzgün hiç takip etmedim.

Genel özet:lakers iyi durumda lebron kendini çok zorlamıyor. Fakat ad çıkınca çemberi savunamıyorlar.

Atlanta-Bana göre göze en hoş gelen basketbolu oynuyor. Çok beklentim yok ama bogdanoviç sakatlandı durumu kötü diye biliyorum.

Houston- Durum iyi değil. Harden takasını istediğini net belirtti.

Brooklyn-Durant çok iyi döndü ama kyrie şizofreni maçlara çıkmıyor.

Phili- şuan çok iyiler bence doğu grubunda favorim.

Denver- O müthiş playoff döneminden sonra kötü döndüler. Bence Granti arıyorlar.

Gsw- curry lige sallantılı başladı ama performansı düzeliyor. Playoff yapamazlar diye düşünüyorum.

Clippers- fena değiller işte

Boston- hiç izlemedim maçlarını
Doncic ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık