Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Sezon başından belliydi zaten her ne kadar clippers acaba dedirtse de playoff lebron ortayaçıkınca yanında da AD gibi bir canavar olunca şansı kalmadı diğer takımların.Jordan'ın son zamanlarını son 2 şampiyonluğunu izledim Lebron'un da tüm kariyerini izledim herkesin görüşüne saygı duyarım ama gerek all around oyun yeteneği,gerek basketbol iq su gerekse karakteriyle benim Goat'ım Lebron'dur bu ilerleyen yıllarda da kendini hissettirecektir hiç bir rekor ve ya unvan sonsuz değildir Jordan tüm dünyaya basketbolu tanıttı günümüzde bu kadar popüler olmasının en büyük sebebidir o yüzden ona karşı büyük bir saygı var ama herşeyin bir sonu var günün birinde birisi çıkar alır zamanı gelince Lebron'dan daha iyi birisi de çıkacaktır ama şuan onun devri.Maç sonunda final mvp aldıktan sonra yapmış olduğu konuşma özetliyor durumu ''Lanet saygımı istiyorum saygı duyacaksınız''
NBA reytingleri her sene düzenli düşüyor. Bu sene tabi Covid etkisi yadırganamaz ama son 30 yılın dibine vurmuş durumda. En yüksek reytingler ise 90'lar da Jordan hükmettigi dönem. Yani NBA eskisi kadar popüler degil. Günümüzün sosyal medyadı 90'lar da olasaydı, Jordan Basketbolu bıraktığında bu spor zirveye vurdu artık kimse geçemez diye kapatırlardı NBA.

Su seride savunma hücum en büyük farkı yaratan isim Ad olmuştur. Ama popüler kültür sayesinde NVP Lebron olması şaşırtıcı degildir.

Uzun zamandır NBA takip etmiyorum ancak geçenlerde AD+Lebronun Magic+Abdul zamanını aratmayacağını falan yazmışlardı. Takibe devam arkadaşlara soruyorum acaba Lakers Showtime Lakers olabilecek mi tekrar yoksa o era bitti mi artık?

Herif tam bir istatistik azmanı ama bir Kobe, Jordan benzeri karizması olamıyor bir türlü.
Tiple de alakalı bir durum bu tanrı vergisi. Kobe ve Jordan gerçekten yakışıklı adamlardı ama Lebron o sakalıyla da beraber ne yazık ki boz ayılara benziyor :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık