Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Dünkü adam hep vardı aslında. Bir şeyler kötü gittiğinde ortaya çıkarıyor.
Hatta Kings taraftarı varsa burada iki dakika sövüp gidebilir.
Ne zaman sempatikti ki? Cidden anımsamıyorum öyle bir şey. :( Hiç sevmiyorum bu arkadaşı ben.
New Orleans zamanları o vasat takımla yaptıkları falan beni aldatmıştı sanırım. Tabi yeteneklerinin de payı büyük olsa gerek. Ya da o zamanki New Orleans formasının güzelliği ve David West ile oluşturdukları ikili de katkıda bulunmuş olabilir :D

Ne zaman sempatikti ki? Cidden anımsamıyorum öyle bir şey. :( Hiç sevmiyorum bu arkadaşı ben.
Abartmadın mı biraz? Niye hiç sevmedin bilmek isterdim. Bu şovun en nadide parçalarından kendisi.
New Orleans zamanları o vasat takımla yaptıkları falan beni aldatmıştı sanırım. Tabi yeteneklerinin de payı büyük olsa gerek. Ya da o zamanki New Orleans formasının güzelliği ve David West ile oluşturdukları ikili de katkıda bulunmuş olabilir :D
Aldatmamış yav abartmayalım neler neler yaptı adam izlemişsin zaten :)

Dünkü olayı diyorsan, Rondo ile sorunu 10 yıldan daha eski bildiğim kadarıyla. O yüzden Rondo hiç beklemeden yumruk attı.
Sadece dünkü olay değil ya. Hatta dünkü olay hiçbir şey. Ve yine de dünkünde başlatan Rondo değildi :D Melo konuşurken yanlışlıkla tükürüyor C.Paul'e, o da Rondo yaptı zannedip olayı başlatıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık