Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Gayet iyi bence. Bu sezonu bu kıvamda geçirse bile kafi. Beklenilenin de üstüne çıkıyor. İşte spor ahlakı böyle bir şey.
Öyle valla. Sürekli kendisini geliştiriyor. İnternetin ücra köşelerinde okuduğum yorumlar ve izlediğim videolardan anladığım kadarı ile de takım arkadaşları ve taraftarlar kendisini seviyor bayağı. Zaten bu sene takımdan bir şey bekleyen de yok. Üstündeki baskı da azdır.

Sence sürekli oynayabilir mi burada? Kadroyu tam bilmiyorum çünkü. Yine playoff döneminde kenarıya çekmesinler çocuğu.

Öyle valla. Sürekli kendisini geliştiriyor. İnternetin ücra köşelerinde okuduğum yorumlar ve izlediğim videolardan anladığım kadarı ile de takım arkadaşları ve taraftarlar kendisini seviyor bayağı. Zaten bu sene takımdan bir şey bekleyen de yok. Üstündeki baskı da azdır.

Sence sürekli oynayabilir mi burada? Kadroyu tam bilmiyorum çünkü. Yine playoff döneminde kenarıya çekmesinler çocuğu.
Yoh. Kendini de kanıtlıyor zaten. Kenara çekerse Lue'nun mallığı olur ki malın önde gideni zaten. Bence kendini ortaya koyabilmesi için harika bir fırsat yakaladı. Tüm sezon onun kendini gösterme fırsatı ve şovu artık.

Playoff mu hahaha :D Doğu çöp tamam da bilemiyorum zor gibi. Şu an Cedi'nin pozisyonunda rakibi yok, onu geçtik Love'dan sonra takımın en önemli oyuncusu olma yolunda, kenara çekme işleri geçti artık. Nazar değmesin.
Ya bana göre de öyle açıkçası; ama bir takımda türk olunca insan ister istemez Playoff'da görmek istiyor. Şöyle Hidayet'in Kobe'ye arkadan blok koyduğu zamandaki gibi bir iki şekil hareket de yapsa vallahi asarız bayrakları. :D

Ingram atıldıktan sonra yattım, yenilmişiz :D

Not: Rondo iyi geçirdi yalnız.
Ben Houston taraftarıyım :d

Rondo ile CP3 boşa sallamış da Ingram iyi vurmuş ama zayıf olduğundan işlememiş. Aşırı gereksiz gerildi ortalık. Harden'ın o faulün yönetmeni olduğunu bilmesi lazımdı. Ingram boşa kastı. Gücüne gitti birazda.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık