Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Bu yıl farklı bi final olabilir diye umut var içimde, Rockets - 76ers olsun diye geçiriyorum içimden. :D
Houston'dan yine bir şey olmayacak. Golden ciddileştiğinde çok farklı oluyor. Doğu Toronto hariç sallantıdayken Golden bırakmaz yine. Bir de Curry sağlam dönerse o iş tamam.

Golden beklediğimden iyi.
Kerr geçenlerde fırçalamıştı takımı medya önünde. İsterse iyi oynamasınlar.

LEEETT'S GOOO WAARRIOORS!! Bu takım kendi sahasında oynadı mı bi de böyle düzgün oynadı mı izlemeye doyamıyorum ya. Atmosfer harika, bi de Curry olsa of tadından yenmez.

Koca Spurs ne halde ya sadece Kawhi değil mesele kadro resmen zombiye dönmüş. Çaktırmadan "tanking" mi yapıyor Popovich nedir? Tabi Ginobili hepsinden muaf, adam 40 yaşında bile kendine hayran bırakabiliyor.
Doğu bu sene daha çok keyif verir büyük ihtimalle. Batıda finalistler belli zaten
Ah Boston ah :( I.Thomas'ın ahı tuttu adamları :(

LEEETT'S GOOO WAARRIOORS!! Bu takım kendi sahasında oynadı mı bi de böyle düzgün oynadı mı izlemeye doyamıyorum ya. Atmosfer harika, bi de Curry olsa of tadından yenmez.

Koca Spurs ne halde ya sadece Kawhi değil mesele kadro resmen zombiye dönmüş. Çaktırmadan "tanking" mi yapıyor Popovich nedir? Tabi Ginobili hepsinden muaf, adam 40 yaşında bile kendine hayran bırakabiliyor.

Ah Boston ah :( I.Thomas'ın ahı tuttu adamları :(
82 maç olmasa keşke sezon. İnanılmaz sakatlıklar var takımlarda. Bostonunki cidden talihsizlik ama. Allah'tan Phi'ciyiz :D

82 maç olmasa keşke sezon. İnanılmaz sakatlıklar var takımlarda. Bostonunki cidden talihsizlik ama. Allah'tan Phi'ciyiz :D
Aynen sakatlık meselesi kontrolden çıktı da işte beyefendiler para kaybetmek istemiyor! Philly'yi izlemesi de acayip keyifli mümkün olduğunca izleyeceğim. "Trust the Process" :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık