Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Konferans finali eşleşmeleri nasıl olacak?

• Kullanılan toplam oy
    20
Şahsen benim için basket deyince akla ilk olarak Kobe geliyor. İstatistiklere bakmaya gerek yok her şey ortada zaten ama geçmiş basketboldan da bugün oynanan basketboldan da tat alabiliyorum ben. :bilmem:
Benim içinde Kobe. Ben sırf şutörlere bağlı tarza karşıyım kısacası ki geçen Kobe'nin bir yazısını gördüm fiziksel oyun açısından benim gibi düşünüyor gibi :D

Benim içinde Kobe. Ben sırf şutörlere bağlı tarza karşıyım kısacası ki geçen Kobe'nin bir yazısını gördüm fiziksel oyun açısından benim gibi düşünüyor gibi :D
Onun da tadı ayrıydı tabii. Beni yapım gereği değişime ayak uydurmakta hiç sorun çekmiyorum, ondandır belki. :D

Öyle bir dedin ki sanki biz değişime kapalı insanız :D Neyse bu hala bazı takımlardan zevk almadığım anlamına gelmiyor değil :D
En azından bana göre daha kapalı olmasan tadını çıkarırdın yav. Bu benim yaptığım daha iyi anlamına da gelmiyor zaten. :( Aynen ligde herkese göre takım var. :p

İçeriden %100 sayı garantisi yok taş çatlasa %40-50 istisnalar yok mu var tabii ki 5-6 tane elit uzunu söyleyebiliriz ama o kadar, üçlük yüzdeleri de %25-40 arası. Şu an oynanan tarzda fiziksel olarak dayak yok belki ama basketbol olarak dayak yiyebiliyorsun. Hızlı top kullanmak sadece tempo ve ritim için değil yapılan hücum sayısı ve atılan toplam şut sayısını da artırıyor. Üçlüklerin değerlenmesi de bu yüzden, içeriden gelen sayısı hemen hemen aynı ve sağlam bir dış atış tehdidi sizin içeriden çembere gitmenizi de etkiliyor. Eskiden şutu olmayan oyuncu bir şekilde yine var olabiliyordu ama günümüzde bunu kaldırmak zor hücumda eksilmeyi kimse göze alamıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık