Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Tanrı vari olanları eklemedim daha çok shinobiler arasında bir liste yapmak istedim. Bu 10 kişiyi koydum ama kendi aralarındaki sıradan çok emin değilim bazılarının yeri değişebilir. Birde Obito ve Madara'nın da 10 kuyruklunun jinchurukisi oldukları halleri görmezden geldim çünkü onlarda tanrı vari sayılır.
1-Naruto
2-Sasuke
3-Obito (Tek gözü Rinnegan olan hali)
4-Guy
5-Madara (Rinneganlı hali)
6-Hashirama
7-Minato
8-Hiruzen
9-Nagato
10-Tobirama
Bonus
?-Kakashi- İki tane ms olan hali aslında bu listeye rahat girerdi ama o modunu kazanması biraz zorlama gelmişti bana o yüzden Kakashinin o formunu değerlendirmek istemedim.
?-Kabuto- Bence şu ejder mağarasında Hashiramaya kadar olan listemdeki kişileri yenebilir ama çok spesifik bir durum olduğu için Kakashide olduğu gibi eklemedim.
?-3.Raikage- Bu adam savaşta Madarayla aynı havayı vermişti bana. Tabiki Madara içinden geçer bunun ama sahnelerdeki havadan bahsediyorum, listemde 9. sırada falan olabilir bence ama kestirmesi zor genede.

Buna boruto evrenindekilerde dahil mi? Çünkü aynı evrenin karakterleriler, eğer değilse;

1)Kaguya
2)Hagoromo (Rikudou Sennin)
3) Madara (Shinjuu ağacı formu)
4) Naruto
5) Hamura
6) Sasuke
7) Obito (Rikudou formu)
8) Toneri
9) Ashura
10) İndra

Eğer Bütün evren dahilse
0) God
1) Naruto'nun son formu
2) İsshiki
3) Jigen
4) Kaguya
5) Momoshiki (Kinshiki form)
6) Hagoromo (Rikudou Sennin)
7) Madara Uchiha
8) Sasuke
9) Hamura
10) Obito (Rikudou Formu)

Buna boruto evrenindekilerde dahil mi? Çünkü aynı evrenin karakterleriler, eğer değilse;
Dahil değil. Konuyu açtığımda Hinata henüz Boruto'ya hamile kalmamıştı galiba. Zaten maksat temiz bitmiş bir serideki mevcut karakterleri kıyaslamak.

Ama gene de isteyenler Boruto da dahil edebilirler. Hatta etsinler canım kısıtlamalara gerek yok:D

Uzaylılar hariç kendi fikrime göre ilk 10da bulunanları yazacağım. (Her ne kadar uzaylıları dahil etmesem de onlardan miras aldıkları güçleri dahil ettim.)

Üst 5

Madara
Naruto
Sasuke
Hashirama
Might Guy

Alt 5

Tobirama
Minato
Pain
Hiruzen
Killer Bee

Aklıma gelenler böyle fakat jinchuriki diye bir kavram olmasaydı en güçlüler muhtemelen şu şekilde olurdu:

1- Might Guy
2- Hashirama
3- Madara
4- Tobirama
5- Sasuke
6- Minato
7- Hiruzen
8- Obito
9- Naruto
10- Kageler

Belki Narutoya fazla haksızlık yapmış olabilirim son listede lakin naruto neredeyse tüm saldırılarında kuramanin chakrasini kullanıyor. Tabii buna karşılık uchihalarda sharingan var diyebilirsiniz ama naruto da sennin modu var. Asıl anlatmak istediğim Madara, Hashirama gibi karakterler bir kuyruklu canavar olmadan bu kadar yüksek chakra değerlerine ulaşabiliyorsa naruto da ulaşabilir ama ulaşamamış.

Unuttuklarım olabilir o konuda kusura bakmayın :)

Uzaylılar hariç kendi fikrime göre ilk 10da bulunanları yazacağım. (Her ne kadar uzaylıları dahil etmesem de onlardan miras aldıkları güçleri dahil ettim.)

Üst 5

Madara
Naruto
Sasuke
Hashirama
Might Guy

Alt 5

Tobirama
Minato
Pain
Hiruzen
Killer Bee

Aklıma gelenler böyle fakat jinchuriki diye bir kavram olmasaydı en güçlüler muhtemelen şu şekilde olurdu:

1- Might Guy
2- Hashirama
3- Madara
4- Tobirama
5- Sasuke
6- Minato
7- Hiruzen
8- Obito
9- Naruto
10- Kageler

Belki Narutoya fazla haksızlık yapmış olabilirim son listede lakin naruto neredeyse tüm saldırılarında kuramanin chakrasini kullanıyor. Tabii buna karşılık uchihalarda sharingan var diyebilirsiniz ama naruto da sennin modu var. Asıl anlatmak istediğim Madara, Hashirama gibi karakterler bir kuyruklu canavar olmadan bu kadar yüksek chakra değerlerine ulaşabiliyorsa naruto da ulaşabilir ama ulaşamamış.

Unuttuklarım olabilir o konuda kusura bakmayın :)
İyi de Naruto zaten doğuştan çok büyük çakraya sahip. Uzun yıllar Kurama'yı baskılamak için çakrasını kullanmış. Bu yüzden küçüklüğüde yaptığı jutsuları eline yüzüne bulaştırıyordu. Dördüncü Büyük Shinobi savaşında hayvani çakra salgılıyor ama bir yerden sonra tükenip Kurama'nın çakrasından yardım alıyordu. Naruto şu anda içinde Kurama olmadan da en fazla çakraya sahip karakterdir. Ashura reenkarnasyonu olduğu için o büyük çakrayla doğdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık